Вячеслав Нестерчук рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Занурюваний блендер Bosch MS61B6150, Замовлення №16129

Оформив замовлення на сайті, передзвонили в той же день і підтвердили наявність товару. Домовились на самовивіз та оплату товару на карту Монобанку без комісій, але потім продавець передзвонив і запропонував доставити товар за моєю адресою безкоштовно. Як результат: я отримав замовленняв той же день, що замовоив його. З товаром був гарантійний талон і ще продавець вислав цифровий фіскальний чек.
Руслан Коптев рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Електрочайник Viomi Smart Kettle White (V-SK152A), Замовлення №16067

Оперативно опрацювали і відправили замовлення. Уточнив у менеджера що написи на кнопках англійською мовою, а не китайською, так і вийшло. Дякую!
Lutik160181 рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Мультипіч, Мультипіч (аерофритюрниця) Philips Essential HD9200/90, Замовлення №15864

Оформила замовлення швидко, зі мною так само швидко зв'язалися для уточнення. Через день мені вже зателефонували що товар можна забирати. Так як це не далеко від моєї роботи, я вирішила забрати самовивозом. В офісі мені розпакували пристрій, все перевірили, пошкоджень не було і я забрала пристрій. Магазин чудовий, продають хороші і корисні товари, у спілкуванні приємні. Одним словом РЕКОМЕНДУЮ!!! Шкода що фотки не прикріпляються.
.Артем. не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Хотів купити: Bosch BGS21X320

Walieli не рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Хотів купити: Мультиварка Tefal CY 7541 30

Вказані на сайті магазину телефони не відповідають, трубку не знімають.
Oksana_1 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 червня 2022

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Samsung RT32K5000S9

Будьте готові, що телефон продавця буде поза зоною
Freestyler рекомендує цей магазин
22 квітня 2022

Купив: Logitech MX Keys Wireless Illuminated Graphite, Замовлення №14629

Рекомендую, цена и наличие соответствовала хотлайну, оперативно выполнили заказ.
Дмитрий Ярмаш рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Sony MDR-EX15LP Black, Замовлення №14193

Заказывал наушники. После заказа был подтверждающий звонок от сотрудника магазина. Отправили через день. Доставка прошла без проблем, товар новый в заводской упаковке. Из недостатков это доставка только Новой Почтой, а это + лишние 20 гривен к стоимости доставки, а если оформлять наложный платеж то + все 40 гривен.
Степан Струтинський не рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Хотів купити: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Те саме!
20 серпня 2022 Відповісти
Анжеліка Іщенко не рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Купив: Moulinex ME685832, Замовлення №13543

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка