Андрій Ердевдій рекомендує цей магазин
20 квітня 2024 На модерації

Купив: Літні шини Habilead RS26 (245/35R20 95W), Літні шини Habilead RS26 (275/30R20 97Y), Замовлення №954-6810

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовляю вдруге в цьому магазині, все швидко, чесно, єдине, що з обіцяної знижки нічого не вийшло. Будьте уважні.
QuickStarts не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/55 R18 98V

mekal рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Літні шини Triangle Tire AdvanteX SUV TR259 (235/60R18 107W), Замовлення №922-5189

Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добридень, дякуємо вам за приємний відгук, гарного вам дня!
Aleksandr Sokolov рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Triangle Season TA01 215/65 R16 102H XL, Замовлення №657-2712

Прийшов якісний товар.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, дякуємо вам за відгук, сподіваюсь ви залишилися задоволені товаром.
Дмитрий Щербаков не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Хотів купити: Matador MP 93 Nordica

Зробив замовлення 171-8927. Отримав смс з відповіддю, що шин за цією ціною, на жаль, не залишилось
Julia Kharchyk не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Хотів купити: Літні шини Triangle Tire WinterX TW401 (215/65R16 102H)

Заказ 408-4817 Замовила 17/11/23 забрати самовивозом, менеджер сказав можно тільки наступного дня, сьогодні 20/11/23 замовлення ще не на складі та коли буде невідомо, хоча брала цю компанію тільки із за того що зможу забрати товар наступного дня. не витрачайте свій час, як що вам потрібно терміново!
Андрій METEORA не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Літні шини Taurus Ultra High Performance (215/45R17 87V), Замовлення №382-0071

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовлення зробив 18го в середу в 8:37, потрібна передплата бо одна шина, ок роблю. 19го створена онлайн накладна але шина поїхала лише 21го, прибула 23го. Ітого 6 днів. -2 дні НП маємо 4 дні магазин відправляв 1 шину по передоплаті. Можливо гарячий сезон а можливо відношення до клієнтів.....
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, зараз справді можуть бути затримки. Хоч це й не має постійного характеру. Приносимо свої вибачення!
Slavik Schupak не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Хотів купити: Літні шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 SUV (235/50R18 101R)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Ситуація така ж, як в людей коментарями нижче - по заявленій ціні товар "відсутній", але після замовлення ціну оновили і тепер вона на 1500 більша за попередню. А так як виконав повну оплату в надії швидше отримати товар, то ще чекаю на повернення коштів.
And Rey не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Хотів купити: Літні шини Bridgestone Blizzak LM005 (245/50R19 105V)

Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, ми намагалися додзвонитися до вас у суботу (замовлення ви залишили в п'ятницю в неробочий час). Можливо, були проблеми зі зв'язком. У будь-якому випадку просимо вибачення за незручності.
Сергей Гордеев рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Toyo Snowprox S943, Замовлення №638-1935

Магазин працює як годинник. Замовив, підтвердив, отримав. Ціна актуальна. Все як треба. Рекомендую.