9kvitka не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Хотів купити: Зимові шини Firestone Destination Winter (225/65R17 102T)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Магазин вводить в оману ціною . При телефонній розмові мені просто повідомили, що не будуть продавати по заявленій в них на сайті ціні, бо вона помилкова. Співробітник апелював надуманими аргументами щодо купівлі одного колеса, хоча замовлення формувалося на комплект (а це чотири колеса!). Однозначно не рекомендую .
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добридень. Дійсно, менеджер не зміг пояснити умови продажу. Просимо вибачення, зі співробітником буде проведена розмова з приводу його роботи.
Очікую пояснень щодо ціни. Дякую
15 вересня 2023 Відповісти
Андрій Трофімчук рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (195/55R15 85T), Замовлення №685-5530

Детально відповіли на всі запитання. Відправили шини вже в день оплати, отримав вже наступного дня!
Maximus рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Зимові шини Firestone Destination Winter (225/65R17 102T), Замовлення №#657-5336

Придбав зимові колеса. Оплата картою пройшла вдало. Відправили швидко. Навіть прийшло повідомлення що маю 2% знижку?але не зрозумів як її отримати, бо авторизації на сайті немає
Ярослав Перков рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Goodride ZuperEco Z-107 (185/65R14 86H), Замовлення №249-8648

Купував Goodride ZuperEco Z-107 (185/65R14 86H) 2шт. Замовив на сайті, через 5 хвилин зателефонував менеджер, підтвердив замовлення і в той же день відправили. Ціна не змінилась навіть не зважаючи що замов 2шт замість комплекту(4).
Олег Терешков не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Зимові шини Kapsen K3000 (215/55R17 98W), Замовлення №897-4639

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

в личном кабинете писало что будет скидка 2% по факту ее не дали , заказал на автошины юа а товар отправил магазин инфошина юа , на финфошина юа цена оказалась меньше чем я оплатил, удивился что цена совпала с хотлайн доставка должна была быть Диливери но мне позвонили сказали что поедет новой почтой
Андрей Кирсанов не рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Хотів купити: Зимові шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/55R16 94W), Зимові шини Nokian Tyres Hakka Green 3 (205/55R16 94H)

Наявність не відповідає дійсності, ціни не відповідают дійсності. Консультант на сайті каже що товар в наявності, ціна актуальна, замовляю, товара немає в наявності, потім взагалі каже "робить замовлення, менеджер передзвоне і відповість по ціні і наявності". Тільки згаєв час. Ще чекаю повернення коштів, відчуваю що буде ще та історія с поверненням. Не рекомендую магазин.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, вибачте за незручності. Повернення грошей здійснимо якнайшвидше.
ms_tnt не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Хотів купити: Зимові шини Bridgestone Turanza 6 (225/65R17 102H)

На сайті пише в наявності , але насправді шин нема
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Напишіть нам ваш номер замовлення, ми розберемося у ситуації
456-0394
18 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «Autoshini.ua»
Справді, товар забрали перед вами, не встигли оновити залишки. Вибачте за незручності
24 липня 2023 Відповісти
Tash рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92H , Замовлення №250-9733

Быстро связались и отправили товар. Возможность купить даже одну шину правда с небольшой наценкой.
Vitalii Havrylenko не рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Хотів купити: Зимові шини Nokian Tyres Hakka Green 3 (205/55R16 94H)

Товару немає в наявності, хоча на сайті вказано було більше 20 шт. Зробив перше замовлення, вартість була 2071 грн/шт - відмінили; повернувся на сайт, вартість уже збільшилась до 2847 грн/шт та кількість 12 шт в наявності - замовив і знову відмінили як немає в наявності; втрете переходжу на сайт, а там вартість вже 3477 грн/шт та 8 шт в наявності. Не рекомендую даний магазин для покупок, згаєте свій час.
Ярослав Ильиных не рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91H, Замовлення №354-7628

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, квитанція щодо повернення грошей у вас на пошті. Вибачте, що змусили так довго чекати. Гарного дня!