Oleg Guga рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Зимові шини Fulda Kristall Control SUV (235/60R18 107H), Замовлення №410-7533

Покупал Шины Fulda Kristall Control SUV 235/60/R18. Всё как и было указано на сайте. Год выпуска, оплата, связь с менеджером и т.д. - "плюс". Единственное, в маленький "минус", это доставка только Новой Почтой. Рекомендую данный магазин.
Balafre рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Grenlander Drak M/T 235/75 R15, Замовлення №855-5330

Усе непогано, но треба трохи щось змінити з оформленням замовлення. Коли є знижка постійного клієнту, її можливо застосувати тільки через оператора, при цьому скоріш за все треба буде скасовувати замовлення і формувати нове
superblast рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Michelin Primacy 4 195/65 R15 91V, Замовлення №613-1180

Швидко працюють, зателефонували за кілька хвилин після замовлення хоча була неділя. За два дні шину забрав, ціна як на сайті, доставка через делівері недорога. Рекомендую.
vovka_7 не рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Зимові шини Tigar Summer SUV (225/60R18 104V), Замовлення №483-8832

Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, ми з радістю повернули б шини. Але так як ви вже встановили їх на авто, ми не можемо цього зробити. Просимо вибачення.
Розумію, що коли вже почав використовувати, то про яке повернення може йти мова. Мова йшла про компенсацію різниці у вартості шин 2023 року і 2021.
2 травня 2023 Відповісти
Алексей Алексей не рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Зимові шини Continental ContiPremiumContact 2 (165/70R14 81T), Замовлення №799-7849

Шини прийшли вчасно, але в жахливому стані - дуже брудні. Спочатку навіть були сумніви щодо їх новизни, прийшлося довго роздивлятися та терти вологими серветками, щоб це зрозуміти, враховуючи їх забрудненість. Коли купував в інших магазинах то такого не було. Звичайно не супер критично, але неприємний осад залишився. Все ж таки хотілося б за свої гроші отримувати нормальний сервіс та товар в нормальному вигляді.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, ми вибачаємося, надалі спробуємо виправити цю проблему. Дякуємо вам за відгук!
Сергей не рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Автошини Premiorri Solazo S Plus 225/55 R17 97W, Замовлення №196-0597

Nick рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Goodyear Eagle LS2 255/40 R19 100H XL, Замовлення №654-1898

Замовляв шини зі знижкою (за зберігання кілька років). Ввечорі зробив замовлення, наступного дня відправили, та через день вже отримав. На шиномонтажці ніяких зауважень не було, шини без дефектів. Все дуже оперативно та якісно.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Дякуємо за позитивний відгук, гарного дня!
Leliv рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Зимові шини Hankook Ventus Prime 2 K115 (225/55R17 101V), Замовлення №194-0687

nik-mavr рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Solazo (175/65R14 82H), Замовлення №670-9123

Швидко,все в порядку. Рекомендую.
Олександр Черкаський не рекомендує цей магазин
26 березня 2023

Хотів купити: Зимові шини Kormoran Summer SUV (215/65R17 99V)

Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добрий день! На жаль, замовлені вами шини за кілька хвилин до вас пішли іншому клієнту. Так буває особливо при великій кількості заявок. Просимо вибачення за незручності.
Заради справедливості слід зауважити,що раніше таких проблем не було,вперше зіткнувся з таким явищем у минулому році.Асортимент шин досить пристойний,навігація по сайту зручна і зрозуміла.
27 березня 2023 Відповісти
Коментар представника компанії остаточно сформував уявлення про сьогоднішнє ставлення до клієнта,а також розвіяв сумніви стосовно порядності.Мені здається,що краще було б взагалі не реагувати на мій коментар,чим вигадувати низькопробні байки.Замовлення було зроблено вранці, на шини 2020 року,ціну на які було змінено і ще,як мінімум,до 23 години вони точно пропонувалися на сайті за ціною вже значно вищою.На скріні у попередньому коментарі чітко видно,що о 23:07 шини 2020 року пропонуються за ціною 3780 грн.Мене вже навіть не обурює ця відверта,на мою думку,брехня.
28 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «Autoshini.ua»
Добридень! Все набагато простіше, шини, замовлені вами, просто були з іншої партії. Шини 2020 року випуску не обов'язково мають бути однієї ціни. Ви не повинні розуміти механізми роботи магазину або шинного ринку в цілому, але бажання обдурити саме вас ні в кого з представників компанії не було (тим більше втратити потенційну вигоду з угоди). Гарного дня, сподіваємось на подальшу співпрацю!
29 березня 2023 Відповісти