Сергей Таран рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Lassa Snoways 4 (нешип) 175/65 R14 82T, Замовлення №436-1023

Сподобався магазин, позвонили протягом 15 хвилин після заказу , відправили на другий день. Все добре!
muscat рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Зимові шини DoubleStar DW02 (225/55R18 98S), Замовлення №633-8653

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Bogdan Lar не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Зимові шини Pirelli Winter SottoZero 3 (225/50R17 98H), Замовлення №685-0782

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Не рекомендую цей магазин нікому і ніколи,купив чотири зимові шини на всіх шинах дата виготовлення перебита і плюс до всього на одному колесі вирджя,про дату сказали це не правда хоча хлопці на шиномонтажі розуміють що говорять і запевняють що дати перебиті а браковане колесо не міняють сказали це не їхня проблема,треба купити нове колесо,не раджу нікому взагалі щось замовляти із цього магазина
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, дата не може бути перебита тому що шини були куплені нами безпосередньо з заводу. Я розумію ваше занепокоєння, але нічого з цим зробити ми не можемо. Щодо другого питання – це не грижа. Це бокова стяжка, не хвилюйтеся, це нормально. Докладніше написали у спеціальній статті: https://autoshini.com/articles/2-texnicheskaya-informacziya/4298-bokovyie-styazhki-chto-s-nimi-delat
ну там же прям видно что перебиты, это как-то даже не красиво не признавать это
3 січня 2023 Відповісти
Александр не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Hankook Winter IPike RS2 W429 205-55-R16, Замовлення №907-4725

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Категорично не рекомендую магазин!!! Замовлення в цьому магазині коштувало мені нервів протягом 3 тижнів. Замовив по повній передоплаті. Резина прийшла бракована, шиномонтажник попередив про можливе пошкодження корду. День пішов на те щоб узгодить повернення. Повернення змусили робити за власний рахунок, обгрунтовуючи тим що резина повністю справна і так має бути. Замовив іншу резину, меншої вартості. Різницю вислали на 10-й день, при чому не в повному обсязі!
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добрий день, просимо вибачення за доставлені незручності в процесі повернення коштів та обміну товару. Очевидно, все повинно пройти набагато швидше.
Типичный покупатель не рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Хотів купити: Premiorri ViaMaggiore 205/55 R16 91T, Замовлення №174-6974

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Сделал заказ, пришла смс с номером заказа. Прошли сутки, никакой информации, никто не связался - перезвонил сам, сказали товара нету в наличии. Не рекомендую иметь дело так как рассчитываешь на приобретения, а магазин АвтошиныКом подвёл.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добрый день, приносим свои извинения за предоставленные неудобства
Валентин Гапочка рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: WestLake Sport RS 235/40 R17 90W

Игорь Могила не рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Nokian Hakkapeliitta R3 SUV 275/40 R20 106T, Замовлення №944-4278

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Василь Аксентієв рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Шини Debica HP2 205*55*16, Замовлення №4594690

Владимир Владимирович не рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Lassa Iceways 175/65 R14 82T (шип)

Не сподобалося: сервісна підтримка

Была куплена на запаску резина которая оказалась Б/У. Специалисты на шиномонтаже подтвердили этот факт. Менеджеры ссылаются на год выпуска. Однако дата производства и факт пользования товаром кем-то до меня не имеют прямой зависимости. Пользованная - это Б/У однозначно. Моя ошибка в том что её грязное состояние мной было истолковано её давностью, однако сомнения были , они и подтвердились на шиномонтаже. Крайне непорядочно так поступать продавцу.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добрый день, Вы заказали шину 13-го года выпуска, она так и должна выглядеть, по фото нет признаков эксплуатации. Резина которой почти 10 лет так и должна выглядеть.
Фe Д не рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Хотів купити: Premiorri ViaMaggiore 215/55 R16 93T, Замовлення №792-7984

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

На сайті світиться 12 штук, але замовлення не підтвердили, немає в наявності
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, на жаль, всі залишки до моменту надходження замовлення були викуплені. Зараз великий попит, тож не завжди встигаємо оновити інформацію. Приносимо свої вибачення