Выбор Специалиста не рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Шини

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Ціна товару на сайті була одна, я замовив, в мене попросили внести предоплату, я заплатив, в ітозі мені отправляють шину дороще чим я замовляв на сайті і ніде не говорилось про те що ціна інша. Не рекомендую
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добрий день! напишіть будь ласка номер заказу.
#386-4903 ось номер заказу
9 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «Autoshini.ua»
Ви заказали одне колесо, тому i цiна бiльша. На сайтi ця iнформацiя вказана поряд с кожним товаром... "Цены на сайте указаны за единицу товара при покупке комплекта из 4 шин или 4 дисков." Ми приносимо вибачення, що менеджер не продублював цю iнформацiю в момент оформлення.
10 листопада 2022 Відповісти
22dimitrov рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 185/65 R15 92H, Замовлення №191-2346

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Дмитрий Петрович не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88H, Замовлення №472-1146

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Отправили неправильный артикул - более дешёвые шины с индексом скорости 88T. В ответ на мое возражение продавец стал переубеждать меня, что шины с низким индексом скорости наоборот дороже и лучше.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Добрый день, извините что на складе сделали небольшую ошибку. Уверяем вас, что индекс скорости не существенно влияет на езду (особенно в зимний период, когда вы вряд-ли сможете ездить выше допустимых законодательством норм). Также мы не отказываемся принять возврат товара. И вам прислали шины дороже. С чего вы решили, что они дешевле - вопрос открытый. Шины которые вы заказали (от 2 353 грн.): https://autoshini.com/shop/Shiny-Hankook-Winter-ICept-RS3-W462-195-60-R15-c56252-d718075 Шины которые вы получили (от 2 462 грн.): https://autoshini.com/shop/Shiny-Hankook-Winter-ICept-RS3-W462-195-60-R15-c56252-d716343 И никто вас не переубеждал, это вы почему-то решили учить наших сотрудников, придумав какое-то правило, что от индекса скорости зависит цена.
Юрий Холопов не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Хенкок

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Довго відправляють,заказав шини п'ять днів чекав поки відправили,консультанти не компетентні.Не раджу.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго дня, вибачте за затримку надсилання вашого замовлення. Це не носить постійного характеру, на жаль саме з вашим замовленням виникла проблема, від яких ніхто не застрахований.
Андрій Хівренко рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Goodyear-Ultra-Grip-Ice-SUV-235-50-R18

Все ок, але перед відправкою, хочу щоб перевіряли, схожість дати випуску товара. Бо три колеса одної неділі виробництва, а четверте іншої. Це один мінус, а так все чудово. Зручно, бистро без зайвих проблем.
Sergey рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Nokian Nordman RS 175/70 R13 82R, Замовлення №059-0803

Замовляв резину і диск, резина не підійшла мені повернули без проблем і вислали нову, рекомендую
zlodey13ua не рекомендує цей магазин

Купив: Шини, Замовлення №821-4808

Сергей Стороженко рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Hankook-Ventus-Prime-2-K115, Замовлення №160-7360

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Покупаю колеса в этом магазине не первый раз. Оформил по счету 4 заказ, общая сумма заказов больше 20000грн. По условиям, в личном кабинете, должны были сделать скидку 2%. Мелочь, но было бы приятно. Скидку сделать отказались. И еще не нравится система оплаты. Берут +0,5% от суммы, а потом еще и мой банк (в данном случае приват) еще 0.5%.
Михайло рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: диски Dezent TD, Замовлення №536-0660

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

При оплаті на картку продавець до ціни додає 0,5% як компенсацію комісії банку яку має сплачувати продавець. Але крім цього й з покупця стягується комісія банком. Тому при переказі на картку виходить +1% до вартості товару. Про це на сайті нічого немає, що є порушенням прав споживача. Крім того, в порушення Закону України ґ«Про забезпечення функціонування української мови як державної» не знайшов україномовної версії сайту.
Відповідь представника «Autoshini.ua»
Доброго ранку! Щодо комісії банку – читайте розділ "Оплата" на сайті, там є дана інформація https://autoshini.com/oplata Щодо української версії сайту – працюємо над цим, на жаль, це не так легко. Приносимо вибачення, що не зробили це раніше. Гарного вам дня!