Александр Гуляйко не рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Хотів купити: Сушка WetAir WFD-K650S

Ніхто не передзвонив взагалі, єдий номер який в зоні дії, після слів про замовлення просто скинули, потім поза зоною. Марно втрачений час.
Dmytro Barskyy рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: осушувач повітря wetair wad-r20l

Зранку через сайт замовив, на наступний день забрав товар з Нової пошти. Сервісом задоволений. Дякую за швидкість.
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Хотів купити: Осушувач Повітря WetAir WAD-R20L

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Якось із самого початку не задалася розмова із менеджером, то є в наявності, то немає, то одна ціна, то потім вища, нічого так і не до кінця зрозумів та замовив у іншому магазині
Boris12 не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Хотів купити: Інфрачервоний Обігрівач WetAir WQH-2000W

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Хотів купити в них обігрівач і забрати, перевірівши, на офісі. продавець пояснив, що самовивозу в них нема, доставка товара 100 грн. (хоча на їх сайті вказано 50), якщо вас це не задовольняє, то до побачення і поклав трубку. Уявляю собі як в цій конторі вирішуються питання повернення, наприклад. Категорично не рекомендую щось там купляти.
Vitalik 1980 не рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Масляний Радіатор WetAir WOH-9L, Замовлення №1812

Товар пришёл,но несколько штук -бракованных.Я перезвонил в магазин для того что бы мне обменяли -мне отказали.Сказали сразу смотреть нужно,оператор разговорил не совсем корректно Не рекомендую данный магазин Товар продаётся без гарантии и без права обмена
Микола Мачульський не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Хотів купити: Кондиціонер Cooper&Hunter SUPREME CH-S24FTXAM2S-SC

Михаил Николаев не рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Зволожувач Повітря WetAir WAW-H1210LW

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Приїхав некомплектний зволожувач повітря, перше з чим я зіткунвся - хамство оператору та майже дві неділі очікування, потім з'ясувалося що некоплектний пристрій не може бути некомплектним за версією цієї контори. Жодної спроби допомогти небуло, лишився сам на сам із проблемою.
Illya Konovalov не рекомендує цей магазин
29 березня 2019

Хотів купити: Вентилятор MaxCan

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не перезванивают, уровень общения с клиентом низкий, теряют заказы. Такое невозможно рекомендовать, обратился только из-за специфической детали. Зря.
Tasi4ka не рекомендує цей магазин
6 лютого 2019

Купив: зволожувач wet air 204 w

Не сподобалося: сервісна підтримка

skvvv не рекомендує цей магазин
22 березня 2018

Купив: Фільтр зволожуючий Boneco 5920

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail