Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка Bosch FFL020MS1, Замовлення №7033

планував мікрохвильовку від Bosch при замовлені обрав саме цей магазин бо було ряд переваг перед іншими перше безкоштовна доставка в приміську зону Київа розрахунок касовим апаратом та кешбек заме на цей магазин 12% від моно кращя пропозиція. 500 грн економії на ціні 4200 грн
Alex9500 не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Мікрохвильовка Bosch FEL023MS1

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Намагався замовити мікрохвильовку по акції "безкоштовна доставка" яка діяла на той момент (на сайті продавця, на сторінці товару червоним текстом було це зазначено, як і в хотлайн), на що мені написав менеджер, що ніякої безкоштовної немає і взагалі приносьте в магазин 100% передплату, а ще цей товар вітринний і в якому стані він невідомо
Представник магазину «BS-partner.com.ua»
Доброго дня. Безкоштовна доставка розповсюджується на Велику та Вбудовану техніку. Це прописано на сайті. СВЧ не входить в ці групи товарів.
8 лютого 2024 Відповісти
Alex9500 відповів на коментар Владимир
Див. скріншот
20 лютого 2024 Відповісти
Nikita Izvarin не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Bosch Flexxo Gen2 28Vmax BCH3K2851, Замовлення №22695

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

це суцільний жах. отриманий пилосос виявився бракованим. щоб його повернути треба його особисто привезти в сервісний центр і отримати папірець, що він не працює. потім особисто ручками віднести пилосос на пошту і відправити магазину. замість чека прислали товарну накладну і чи врахують її вони при сплаті податків нікому не відомо. листи-підтвердження в них дотепер російською. базова мова сайту - російська. не раджу від слова взагалі.
Відповідь представника «BS-partner.com.ua»
Шановний Клієнт! Ми приносимо Вам свої вибачення за незручності. Оскільки оплата товару була проведена Вами через систему лікпей яка працює виключно на українській версії сайту ви отримали електронний чек встановленої форми на вказану вами в замовленні електронну пошту. Дана процедура повністю відповідає діючому законодавству. Відповідно до внутрішніх правил відвантаження та отримання товару разом з прибором була додана накладна на відвантаження. Оскільки продаж був здійснений через онлайн-замовлення і доставлений на відділення Нової Пошти, повернення товару відбувається тим самим шляхом у зворотньому порядку. У випадку, якщо вами була вивлена технічна несправність прибору протягом гарантійного терміну, відповідно до діючого законодавства обмін або повернення відбувається на підставі технічного заключення авторизованого сервісного центру, вказаного в гарантійному талоні.
Viktor Martiuk не рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Хотів купити: Міксер Bosch MFQ3650X

При оформленні замовлення з отриманням в магазині доставка була безкоштовна, але наступного дня зателефонували з магазину та сказали, що за переміщення товару з іншого магазину необхідно заплатити 99 грн.
Василь287 рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Bosch BGC21X350, Замовлення №15698

Замовив пилосов , менеджер зателефонував на протязі 30хв. Сказали ,що сьогодлні можу забрати пилосос на одному із офлайн магазинів. Товар якісний , ціна відповідає тай яка вказана на сайті. Магазин рекомедую!
Oleksandr Holoviy не рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Хотів купити: Bosch KGN39VW316, Замовлення №N17627

Підтвердження замовлення було за одною ціною, коли дійшла справа до доставки ціна змінилася. Інформація про наявність та вартість товару на сайті не відповідає дійсності. Хамовитий адмінстратор.
Nata Maliarchuk не рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Хотів купити: Кавомашина Siemens TI355209RW

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Інформація на сайті не відповідає дійсності. Оформила замовлення, воно відмінилось через пару годин бо "товару немає на складі". На сайті ж показує що товар в наявності на складі і в декількох магазинах. Під час телефонної розмови коли я запитала чому на сайті інформація не відповідає дійсності мені сказали (досить грубо) "Девушка! Вы не дочитали! Товара на складе нет и не будет, есть только одна в Одессе на ветрине."
Валентин Кобчиков не рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Хотів купити: BOSCH SMV25EX00E, Замовлення №16924

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товара нет в наличии. Почему я узнаю об этом после оформления и оплаты заказа мне не совсем понятно
Юлия Панова не рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: SR61IX05KE, Замовлення №16643

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

batsmen не рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Bosch WAV28M80UA, Замовлення №16361

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Товара не було в наявності