Вячеслав рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Замовлення №917278

Гарний магазин. Не перший раз тут купує. Станція супер.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та фото товару! Цінуємо вашу довіру! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Melancholy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud II Gun Metal (KHX-HSCP-GM), Замовлення №917387

Після замовлення товару дуже швидко зв'язалися (меньше ніж за 10 хв) і так же швидко відправили. Рекомендую
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Працюємо оперативно для наших клієнтів. Вдячні за звернення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
efir рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare W Optimal White HX6064/10, Замовлення №913964

Замовляю в цьому магазині вже не в перший раз. Завжди якісний сервіс та швидка доставка, дуже рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дуже дякуємо за приємний відгук та рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
D3L0N не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Хотів купити: Флешка Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920)

Немає товара у наявності на сайті, хоча продавцем вказано, що є
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня! Уточніть будь ласка номер замовлення, перевіримо інформацію. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Veatix рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3B, Замовлення №896065

З денікою жодних проблем не було. Мікрохвильовка дуже проста у використанні й освоєнні. Час використання 3 місяці, все добре.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо, що поділилися досвідом користування товару, придбаного в нашому магазині. Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Василий Попов не рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A800S (1 камера), Замовлення №906434

Купив відеореєстратор 70mai Dash Cam A800S 4k ultra підключив на авто наче все ок, через місяць вирішив скачати одне відео та якість зйомки була гидотна, я вирішив зайти в налаштунки але що б я не робив якість не змінилась, декілька разів дзвонив в магазин сказали відправили запит на виробника поки відповіді немає, вже пройшло декілкьа тижнів...реєстратор коштує не дешево тепер не знаю що робити...користуватися ним не можливо
golenkovskiy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 2 TB (MZ-77E2T0B), Замовлення №No916692

Замовив ССД на 2 ТБ, замовлення підтвердили, але сказали трохи почекати відправки. Я без проблем погодився, відправили через пару днів. У підсумку на пошту приїхав ССД на 250 ГБ, що у 8 разів менше тієї ємності, яку я замовляв. Просто витрачений в нікуди час. Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння, ще раз вибачте за помилку. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Надали сертифікат на знижку на наступну покупку
18 квітня 2024 Відповісти
Volodymyr рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Power Bank BASEUS 65W 30 Ah, Замовлення № 914777

Один з найкращих інтернет магазинів. Ввічливі продавці, конкурентні низькі ціни, якісний товар. Ніколи не було проблем з замовленням, відповідають швидко і реагують адекватно. Є один недолік, на сайті позначка товара "забери сьогодні" не відповідає дійсності, треба чекати доставку. Але, ящо ціна на товар демпінгує, я можу і зачекати пару-тройку діб. Рекомендую Деніку друзям та рідним.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Товари з бейджем "Забери сьогодні" зазвичай знаходяться в Харкові в магазині або на точці видачі. В першому випадку треба почекати переміщення в магазин. Дякуємо за детальний відгук про наш магазин. Дуже цінуємо ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Jimmyk рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Гарнітура Logitech G435 LIGHTSPEED Blue (981-001062), Замовлення №914054

Чудовий магазин!!!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Нам дуже приємно отримати ваш позитивний відгук, дякуємо! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Роман Леун рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT), Замовлення №910701

Навушниками задоволений, як і ціною, відправили впродовж неділі, менеджер попереджав, мене влаштовувало)
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за очікування та зворотній зв'язок по замовленню. Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA