Наталия рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Мультимейкер MPM MOP-43M, Замовлення №893377

Покупали мультимейкер MPM MOP-43M. Все понравилось.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні Вам за покупку і зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Good Gold рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Саунбар Grunhelm GR-903SB, Замовлення №894301

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за зворотній зв'язок та фото товару! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Олександр Ракша рекомендує цей магазин

Купив: Elektrolux Ew6t4062u, Замовлення №893863

Компетентні менеджери, миттєва заявка, швидка доставка, вже працює. Надіюсь, що і Еlectrolux не підведе
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дуже приємно отримати позитивний відгук про роботу нашого магазину та працівників! Дякуємо! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
DARK_ANGEL рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Візок для прогулянок Shengdebao Saint Depot T400-S Blac, Замовлення №893804

Замовила візочок. Оперативна відправка. Якісний товар. Дуже дякую
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Олександр Кубарський не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: Варильна поверхня газова Beko HILW64225SZG

прийняли замовлення сказали що все добре через день телефонують і повідомляють що такого товару з таким кольором як мені потрібно немає в наявності захожу на сайт а там змінилась ціна і товар є в наявності. Навіщо обманювати людей
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Уточніть будь ласка номер замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Номер замовлення 894261
19 січня 2024 Відповісти
Я вибачаюсь вчора після моєї розмови з менеджером поставили що товару немає в наявності а сьогодні товар знову зʼявився і знову подорожчав. У вирішенні даної ситуації ніхто не був зацікавлений. Дякую
19 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння ситуації.
22 січня 2024 Відповісти
Evhenii рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Массажер для тела Beurer MG 147, Замовлення №886641

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за звернення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Виктор Луговий рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Електрочайник Tefal KO260130, Замовлення №891310

Все класно, рекомендую, ціни супер)
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за позитивний відгук про наш магазин. Цінуємо ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
В С рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка Candy CMW20TNMB, Замовлення №888431

Оголошених термінів доставки не дотримуються. Термін доставки змінювався тричі.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за зворотній зв'язок та ще раз вибачаємося за затримку по доставці. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Татьяна Воробьёва рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) BASEUS Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01), Замовлення №No890622

Замовлення прийшло навіть раніше ніж обговорювалось, дуже порадувала швидкість та якість обслуговування
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді, що змогли оперативно виконати ваше замовлення! Вдячні за відгук! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Taня Новикова рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix (1.512-063.0), Замовлення №890229

Замовлення оформляли ввечері, зранку зателефонував менеджер щоб підтвердити замовлення, на всі мої запитання дав вичерпні відповіді. Відправка відбулася у день замовлення. Покупкою задоволені, тестували пароочисник 2 дні підряд, задоволені ним на 100%.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні, що поділилися досвідом звернення в наш магазин! Окрема подяка за фото товару. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA