Alexandrmin145 рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Телевизор TCL 50P615, Замовлення №735844

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

компанія дбає про своїх клієнтів
Kremin рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Відеореєстратор

Магазин рекомендую. Процес оформлення і отримання товару пройшов швидко та професійно.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Максим Витальевич рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Электрочайник Bosch TWK3A017, Замовлення №727557

Спасибо, всё прошло хорошо! Товар из Польши, поэтому гарантия только от магазина
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за інформативний відгук! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Алексей Горобец рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Микроволновая печь BoschFFL020MW0, Замовлення №730693

Брал на подарок бате - доставили даже раньше, чем обещали.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Приємного використання! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Александр Алекс рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Холодильник, Замовлення №731504

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
СИВАКУБА Кинг рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Стиральная машина Gorenje, Замовлення №732453

Заказал в выходные стиральную машину .со мной практически сразу связались и обсудили вопросы . Подтвердил заказ и стал ждать .. Не пришлось :) моя машинка уже через день ждала меня на почте .стиралкой доволен ,она классная :)
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за фото товару та ваш позитивний зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Mouse And Cat рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Наушники OPPO

Купляла в цьому магазині багато речей, зручно та якісно. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Виктория Кукош рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Внешний аккумулятор (Power Bank) BASEUS Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01), Замовлення №731722

Замовила павер банк, відповідає опису, якісний, добре упакований, і ціна нормальна у порівнянні з іншими магазинами. Чудовий магазин, замовляю в них вже не перший раз, усім задоволена
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Завжди радіємо, коли наші клієнти висилають фото товару в використанні! Вдячні Вам за довіру та позитивні відгуки. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Юрій Просіцький рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Газова варочна поверхня, Замовлення №730236

Все ОК. Рекомендую продавця
Yehor Ishtvan рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Повербанк xiomi mi power 3 10000mah, Замовлення №731284

Все супер - швидко доїхало, норм працює.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді отримати ваш позитивний відгук! Вдячні за звернення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA