Владислав Борисов не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7+ White

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня. Дякуємо за чесний відгук та зворотній зв'язок. Дійсно, проаналізувавши виконання вашого замовлення зі сторони магазину та менеджера була допущена помилка, а саме технічний збій по наданню достовірної інформації на нашому сайті. 26-го числа менеджер передзвонив і проінформував вас, що була допущена помилка. Причину вам чітко вказали. Далі з відділу рекламацій вам пропонували вирішення вашого питання, але отримали від вас відмову. Нашу помилку ми визнали і готові були її вирішити, але почули тільки відмови і ваше чітке рішення, що ми "мошенники". На жаль. За вашим мобільним номером зафіксована максимальна знижка на подальші замовлення у нашому магазині. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Кожем`яченко Олеся рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Електрочайник Russell Hobbs Compact Home 24191-70, Замовлення №885007

Товар був у наявності, швидко зв'язались, швидко відправили. Ціна приємна
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за позитивний зворотній зв'язок та вітаємо з новорічними святами! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Oleksii Nesvat рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal Cook4me Touch CY912830, Замовлення №886068

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за ваші рекомендації та вітаємо з новорічними святами! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Обігрівач Esperanza Gobi (EHH001), Замовлення №724323

Купили на зиму в Denike тепловентилятор, забирали самовывозом, оплатили картой. Тепловентилятор сотрудник магазина при нас включил проверил. Нас устроило,забрали. Спасибо!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
І Вам дякуємо за замовлення та вітаємо з новорічними святами! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
tyschenkoanastasiia не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 грудня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05, Замовлення №881118

Відповідь представника «DENIKA.UA»
>> Магазин повернув вартість товару. Проблему вирішено. >> Ще раз вибачаємось за неприємну ситуацію і дякуємо за розуміння. Ми завжди на боці наших клієнтів. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Магазин повернув вартість товару. Проблему вирішено.
23 грудня 2023 Відповісти
Елена Климентьева рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Міксер , Міксер Tefal HT450B38, Замовлення №880349

Хороша ціна на міксер, привітливий менеджер, швидко відправили, раніше чим обіцяли. Дякую магазину! Однозначно буду рекомендувати друзям та ще сама не раз буду купувати тут! Харків- місто Герой!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вітання з Харкова! Дуже приємно отримувати такі відгуки від наших клієнтів! Будемо чекати нових замовлень від Вас! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
V1333 рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP 17-cn0080ur Silver (4Z2L5EA), Замовлення №880158

Ноутбук відправили ввечері того ж дня що було зроблено замовлення, товар новий, ціна дуже приваблива, якість відмінна. Дуже раджу і магазин і саме цю модель ноутбука!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за рекомендації! Нам приємно, що Ви задоволені нашою роботою і отриманим товаром! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Demien Felix не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2023

Хотів купити: Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05

Уже скоро будет месяц как жду отправки, все обещания . Зачем? Даже как-то неловко звонить узнавать очередной раз. Заказ 874034
Відповідь представника «DENIKA.UA»
З Вами зв'язався наш менеджер і вирішив питання. Дякуємо за розуміння ситуації. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Владислав не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 грудня 2023

Хотів купити: Промисловий тепловентилятор Grunhelm РТС-3000

Замовив теплову гармату Grunhelm РТС-3000 у даному магазині. Передзвонили на наступний день (замовлення робив пізно ввечері), підтвердили замовлення, відправили на Нову пошту у термін як і домовлялись. Гармата прийшла з погнутою решіткою та з погнутим корпусом. Причому таку поклав її сам магазин, бо коробка була ціла і неушкоджена.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Зв'язалися з Вами і вирішили питання. Дякуємо за розуміння ситуації. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Дякую, проблемо було вирішено Магазин зв'язався та пояснив ситуацію
12 грудня 2023 Відповісти
Сергій Гладун не рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Хотів купити: Зволожувач повітря Grunhelm GAP-203IH

Не рекомендую купляти у них товар, замовив зволожувач повітря сказали що відправлять в кінці тижня. Нічого не відправили, у понеділок сказали, що вечором, у вівторок теж кажуть що вечором. Відмовився від товару, хоча можна було наказати доставкою.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Добрий день! Уточніть номер замовлення, щоб ми могли розібратись в ситуації. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Теж морозять, але я думаю що це через затор полякiв
12 грудня 2023 Відповісти
878912 не думаю, що у вас черга за цим зволожувачем, чи ви невідслідковуєте замовлення?
13 грудня 2023 Відповісти