Ihor Fedorkiv рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Bosch C7 (0 189 999 07M), Замовлення №11111111

Сервіс магазину відмінний, мав кілька питань після отримання, менеджер все вирішив, зв?язався з сервісом Бош щоб розібратися в питанні. Рекомендую !
Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за те, що знайшли час для відгуку! Звертайтесь до нас знову!)
Елена Зайчук рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Автокомпресор БЕЛАВТО БК45 Зубр, Замовлення №20810

Купували автомокомпресор BELAUTO двухциліндровий. Зателефонували через пару хвилин після замовлення. В той же день і відправили. Дякуємо, рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за відгук! Будемо раді допомогти Вам знову!)
Alex Alex рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Ксенонова лампа Osram D2S XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN) 35W 66240XNN, Замовлення №625

Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді допомогти!)
Игорь Козлов рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Kamiso (Aozoom) ALPD-12-05, Замовлення №OHNXHSUQL

Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вам знову!)
Ігор Іс рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Bosch C7 (0 189 999 07M), Замовлення №13

Зарядное устройство получил. Всё работает. Цена супер!!! Представитель магазина Дмитрий молодец - всё объяснил и отправил товар в день заказа. Autotoys - МАЛАДЦА!!!
Представник магазину «Autotoys»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!)
28 листопада 2023 Відповісти
Сергій Захарович рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Philips X-treme vision LED W5W 6000K, Замовлення №17237

Замовлення зробив - на наступний день отримав, все чітко та зрозуміло, так тримати, мої рекомендації!
Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді допомогти)
estevez рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Світлодіодна Автолампа Philips H11 Ultinon Pro5000 +160% (11362U50CWX2), Замовлення №UPOFITDDK

Представник магазину «Autotoys»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову!)
2 лютого 2023 Відповісти
Acer рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Mystery MRQ-40, Замовлення №WOSSDOHTJ

Сама низька ціна , швидка доставка!
Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за відгук! Будемо раді допомогти Вам знову!)))
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Світлодіодна Автолампа Philips H11 Ultinon Pro9000 +250% (11362U90CWX2), Замовлення №17217

Дякую спеціалістам магазину за консультацію та допомогу у виборі товару, успіхів та процвітання Вам!!!
Відповідь представника «Autotoys»
Дякуємо за Ваш відгук. Завжди раді допомогти!)
Anton Shalnev рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Магнитола Pioneer MVH-A210BT, Замовлення №16467

Все четко, заказал, сразу перезвонили, проконсультировали, товар в наличии и цена соответствует цене на сайте, сразу отправили, пришло быстро, товаром и обслуживанием доволен, магазин рекомендую однозначно
Відповідь представника «Autotoys»
Спасибо за отзыв! Всегда рады помочь)