NaumTM не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Настільна плита HL-2208, Замовлення №000558306

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Лопнуте скло відноситься до механічних пошкоджень і, на жаль, не підлягає гарантійному випадку.
Тоді раджу Вам не продавати товар який ламається сам по собі і не підлягає сервісному обслуговуванню , щоб не ставити покупців в безвихідне становище , клієнт без плити а ви з грошима
23 лютого 2024 Відповісти
Helen Naumova рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Фен D6077, Замовлення №20400373210248

Дякую велике магазину за швидке виконання замовлення. Всі питання вирішили якнайшвидше. Велика подяка працівникам за добре спілкування і терпіння.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що обрали наш інтернет-магазин. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
ФРум рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Пилосос безмішковий Swift Power Cyclonic RO2957EA, Замовлення №583139

kosturenkoivan рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Машинка для стрижки MGK5420, Замовлення №580290

Хороший магазин. Рекомендую. Замовлення обробили швидко, відправили навіть раніше ніж обіцяли.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Іван, що рекомендуєте наш магазин. Звертайтесь ще!
Валентин Кирилюк рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 51052 W, Замовлення №581131

Ульяна Несинова рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Комбінована плита Beko, витяжка Ventolux, Замовлення №TT000575562

Дуже задоволена товаром, магазином та вчасною доставкою. До нового року доставили і встановили. Однозначно рекомендую
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Ульяна, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Валера Калиниченко не рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Обігрівач HI-2500, Замовлення №568717

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Нам жаль, что выбранный вами обогреватель оказался низкого качества. Для возврата товара есть определенные моменты, которые необходимы не только магазину, но и дальнейшему движению товара поставщику. Даже не чек является основным, а гарантийный талон, вам всю процедуру рассказывал наш сервисный менеджер в телефонном разговоре.
Александр Брижниченко рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Електрочайник WK 5100 BK, Замовлення №573746

Віталій Луценко рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Випрямляч волосся Roventa 305, Замовлення №568713

Магазин чудовий,але якщо товар замовляєте по Укрпошті,то менеджер не попереджує про те,що товар відвантажується тільки по Укрпошті-експрес,а це більше ніж у два рази дорожче,так як вийшло у моєму випадку.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Віталій, що скористалися послугами нашого інтернет-магазину. Для вашої зручності в карточці товару вказана приблизна вартість відправлення різними перевізниками. Звертайтесь ще!
Vlad рекомендує цей магазин
30 листопада 2023