Віталій Луценко рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Випрямляч волосся Roventa 305, Замовлення №568713

Магазин чудовий,але якщо товар замовляєте по Укрпошті,то менеджер не попереджує про те,що товар відвантажується тільки по Укрпошті-експрес,а це більше ніж у два рази дорожче,так як вийшло у моєму випадку.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Віталій, що скористалися послугами нашого інтернет-магазину. Для вашої зручності в карточці товару вказана приблизна вартість відправлення різними перевізниками. Звертайтесь ще!
Vlad рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Пилосос безмішковий Rowenta Compact Power XXL RO4B75EA, Замовлення №569564

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
Mazaniuk.Larysa рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505815, Замовлення №567513

Дуже швидко передзвонили по замовленню і відправили в обговоренні терміни, ціна відповідала заявленій на Hotline, дякую
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Лариса, за відгук. Чекаємо на ваші подальші замовлення!
Tukanoff рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник Ardesto EKL-X51, Замовлення №568069

Купував в цьому магазині електрочайник. Ціна одна з найнижчих, гарантія як у інших, самовивіз в Києві зручний є. На день-два довше виконували замовлення, проте для мене час був некритичний. Товар відповідав опису.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом покупки у нашому інтернет-магазині. Звертайтесь ще!
Игорь - рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Edler EWF5014, Замовлення №567565

Хотел сказать спасибо сотрудникам этого интернет магазина. Покупаем у вас уже не первый раз, всем довольны. Единственное но - у меня так и не получилось оплатить онлайн на сайте ни разу не из одного браузера, есть что улучшить на сайте, но это не критично для меня. В целом - все отлично всем довольны, сегодня у вас прибавился еще один постоянный клиент. Отличная техника отличный сервис отличные цены.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Спасибо, Игорь, что вы являетесь нашим постоянным клиентом. Ждем ваших следующих заказов!
Victor рекомендує цей магазин

Купив: Электрочайник Magio MG-499, Замовлення №568346

Дуже зручно, швидко, приємні співробітники - буду купувати тут і далі, рекомендую.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Віктор, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Ирина М рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Tefal QT 1510 E0, Замовлення №S305416

Швидко доставили потрібний товар для самовивозу, що допомогло зекономити на доставці. Маленький нюанс, адреса була неактуальна. Але для мене це було не критично. Головне для мене - ціна найкраща на момент покупки.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Ірина, за відгук. Звертайтесь ще!
Yarychsvetlana рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Мультипіч PHILIPS HD9257/80, Замовлення №565364

Добрий день. Вже вдруге замовляю в цьому магазині, сподобалось все, відповідність ціни, наявність товару, офіційна гарантія від виробника, консультація менеджера та видача товару. Дякую!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом покупки в нашому інтернет-магазині. Звертайтесь ще!
Vladyslav2 рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Комбінована плита Gorenje MEKS5141X, Замовлення №564437

Спочатку було дуже приємне спілкування з Максимом, під час оформлення замовлення. В зазначений термін отримав повідомлення що товар приїхав (вибирав самовивіз). На жаль не спитав як звали чемного хлопця при отриманні товару, але він не просто видав плиту, а ще й допоміг з завантаженням в автівку. Рекомендую беззастережно ))
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Владислав, що рекомендуєте нас. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
YURII KROLENKO рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK6202AXL4, Замовлення №562733

Магазин супер. Купую вже вдруге ,все вчасно як домовлялися. Доставка на вищому рівні!!!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Юрій, що обрали Елмаг. Звертайтесь ще!
Магазин супер.
7 листопада 2023 Відповісти