Орест Засядько рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Пральна машина автоматична WUE6612ISXBW, Замовлення №560049

Низька ціна, своєчасна доставка в квартиру, документы та гарантійку одразу із машинкою отримав. Магазином задоволений, можу рекомендувати, купую в них не вперше.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Орест, що ви є нашим постійним клієнтом і що рекомендуєте нас. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Руслан Д не рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Хотів купити: Обігрівач IH-2500-CBN1B

При замовленні чітко написано «в наявності», скориставшись далеко не самою зручною формою для замовлення отримав дзвінок від магазину. Відправку пообіцяли зробити через тиждень, оскільки «товар закінчився»! Запитав чому на сайті написано «по наявності»? Менеджер відповів, що вони «не повинні щодня оновлювати інформацію про наявність»! Дуже не раджу магазин! Друга спроба в них щось замовити. Попередній раз не співпадала ціна.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Нам шкода, що терміни поставки для вас виявилися надто великими. Але в кожній картці товару вказано термін доставки, а якщо необхідно отримати швидко, то можна скористатися фільтром у категорії та вибрати з того, що доступно наступного дня. Наявність на сайті оновлюється кілька разів на день, можливо менеджер не зовсім коректно вас проінформував.
Юлия Полякова рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Варильна поверхня комбінована GCE691BSC, Замовлення №561684

Однозначно рекомендую даний магазин. Ціна відповідає заявленої. Доставка в термін. Приємні консультанти.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Юлія, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
steamhammer рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Стиральная машина Samsung, Замовлення №553459

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Спасибо, что поделились своим опытом покупки в нашем интернет-магазине. Нам жаль, что из-за ошибок вам не удалось совершить заказ на микроволновку. Надеемся на ваши обращения к нам в дальнейшем.
Сергей Сорокин рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою CHCS 514FW, Замовлення №559615

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Сергій, за відгук. Звертайтесь ше!
ARTYR PLAHOTNYUK рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Обігрівач Dynasty CH-2000 MS, Замовлення №559476

Все добре з магазином.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Артур, за відгук. Звертайтесь ще!
zOyked рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Відпарювач IXEO Cube UT2020E0, Замовлення №556215

Задоволений співпрацею з цим магазином. Хочу виокремити переваги, такі як приємна ціна, оперативна доставка в точно обумовлені терміни та бездоганна робота всього магазину, що роблять досвід покупок тут справді видатним. Без вагань рекомендую цей магазин для всіх, щиро переконаний, що він заслуговує на ваші покупки.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що підкреслили наші переваги і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Galina Klimchuk не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Хотів купити: Електрична плита GEIT5C60SG

Менеджери дають різну інформацію щодо гарантії на товар. Також на сайті не точна інформація про плиту. Менеджер Маргарита як аргумент використовує погрози, що я ніде таку плиту не куплю з гарантією 24 місяці від виробника. Ви втратили покупця.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дійсно, менеджер помилився з приводу гарантії на плиту. Вибачте за недостовірну інформацію.
Таня Корженюк рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою KGN49XW306, Замовлення №556199

Була приємно здивована клієнтоорінтованістю та пунктуальностю даного магазину. Це че не вперше коли при замовленні техніки - було виконано все, що озвучив менеджер при оформленні замовлення ( терміни, умови, ціна). Окрема вдячність вантжаникам. Дякую, буду замовляти ще.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Таня, що поділилися своїм досвідом покупки у нашому інтернет-магазині. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Yurii Shramenko рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Whirlpool FSCR 80217, Замовлення №556805

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Юрій, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!