nata.oleynicc рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: прилад для укладання волосся тип: плойка-утюжок Rowenta SF 4655 F0 , Замовлення №518555

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
Anastasiia рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Міксер Liberton LHM-2803, Замовлення №503544

Все чудово, буду ще замовляти
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Анастасія, що обрали Елмаг. Звертайтесь ще!
Золотий рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN36VL326, Замовлення №ТТ000510873

Замовили холодильник батькам, привезли швидко, занесли. При такій низькій ціні на товар, сервіс на вищому рівні! Дуже дякуємо!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що відзначили нашу роботу. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Сержо 40 рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Nova Tec NT-S 50, Замовлення №516477

Ребята сработали очень быстро, рекомендую этот магазин.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Спасибо, что рекомендуете нас. Обращайтесь!
Наталья Наталья рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Електрочайник Bosch TWK4P440, Електрочайник Bosch TWK4P440, Замовлення №515053

Купляла товар у цьому магазині, бо ціна була найнижча. Не жалкую. Електрочайник дуже сподобався. Такий, як я собі його і уявляла. Останнім часом все більше довіряю виробнику BOSCH. Дякую за швидке виконання замовлення та якісний товар. Магазин ЭЛМАГ - рекомендую!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Наталья, що обрали Елмаг і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Cаша Белый рекомендує цей магазин

Купив: Духовой шкаф Whirlpool AKZM 8420 NB, Замовлення №518058

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
Іван рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBH80V9, Замовлення №517192

Хороший магазин. Вже третій раз замовляю крупну техніку додому: пральна машина, сушильна машина, бойлер. Все чітко, доставка вчасно і недорого. Рекомендую!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Іван, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Марина Федоряка рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Духова шафа Hansa, Замовлення №514357

Дуже вдячна менеджеру Віталію,що проконсультував ,все докладно розповів,передзвонив.Я дуже задоволена покупкою,дуже задоволена,що саме у вас заказала собі духову шафу.І ціна гарна і обслуговування на вищому рівні.Товар прийшов гарно запакований,був у заводській упаковці.Відправлено було замовлення дуже швидко .Всим рекомендую цей магазин.І ще раз хочу подякувати менеджера Віталія,дуже ввічливо і докладно все пояснив!Дякую вам!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Марина, що відмітила роботу менеджера Віталія і що рекомендуєте нас. Чекаємо на ваші наступні покупки!
Garikowa рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Замовили холодильник батькам, швидко привезли, занесли, при такій низькій ціні на товар, сервіс на вищому рівні! Дуже дякуємо!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що високо оцінили наш сервіс. Звертайтесь ще!
arina latii рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBF534EB0Q, Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV5S8S0, Варильна поверхня електрична Bosch PUG61KAA5E, Кухонна мийка GRANADO Galera S201, Відпарювач Philips STE3150/20, Замовлення №510776

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Аріна, що відмітила роботу менеджера Марини і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!