Artifex-volodymyr не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Люстра L 7005/5, Замовлення №539987

Сергій не рекомендує цей магазин
15 серпня 2021

Купив: Люстра Потолочный светильник Fallon - 47540101, Замовлення №663090

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару

rystik рекомендує цей магазин
21 травня 2021

Купив: Люстра Герметичный потолочный светильник Jurba DL-218L (8981)

Спасибо магазину за оперативность. Перестал работать старый светильник в ванной. Пришлось срочно выбирать другой. Посоветовали, быстро доставили. Рекомендую
oserdiukov рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив: Спот Eglo 43432 BARNSTAPLE

Отличный ассортимент товара на сайте, помогли подобрать товар из наличия, оформили бесплатную доставку на следующий день. Спасибо магазину за оперативную работу ! Буду советовать друзьям !
23 березня 2021

Купив: ЛЮСТРА TK LIGHTING 27648

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сделали заказ, все так было сладко. Но пришлось возвращать 3 раза, потому что светильники или были с браком и поцарапаны или не то прислали. На доставку потратила около 1000 грн. Хотя это были ошибки склада. По заявленным срокам 3-5 недель превратились в два месяца. А последнюю люстру за 4700 я купила поломанную себе, потому что разбираться никто не захотел и предложили мне купить абажур к ней который приедет опять через месяц. Я еще не работала с такой халатностью и безответственностью.
Відповідь представника «Miroshop.com.ua»
По Вашому замовленню був обмін світильника Nowodvorski 9526 SOFT LED White 90X6 1шт , який Ви самостійно додали до замовлення ,але, Вам не підійшло кріплення даної моделі. Обмін одного товара на інший проводиться за рахунок клієнта. Було швидке реагування , та обмін відбувся за 2 робочих дні. Разом з тим ми одразу зробили обмін бракованого світильника Azzardo AZ2944 Nogat (white) на новий в той же день. Також, ми просимо вибачення за затримки по термінам доставки з фабрики у зв'язку з карантином на фабриці та складною ситуацією у Світі. Затримка відбулась на 1.5 тижня (Ваше замовлення було відправлено на фабрику 29,01, останнє відвантаження 18,03) Щодо отримання світильника TK Lighting 4225 KANTOOR NEW 1шт : товар був відправлений у заводському пакуванні, належної якості , перевірений та застрахований на повну суму. При отриманні товару клієнт обов'язково повинен перевірити товар на цілістність, так як перевізник може пошкодити вантаж при транспортуванні, що і відбулося із цією люстрою. Якщо при отриманні товару виявлено пошкодження, необхідно оформити акт приймання-передачі, на відділенні перевізника, на основі якого перевізник компенсує нам суму з товар, а ми в свою чергу -компенсуємо Вам або міняємо на новий товар. В даній ситуації, товар не було перевірено на відділенні, тож перевізник нам відмовим у компенсації. Зі свого боку, для Вас, ми запропонували придбати абажур за ціною закупівлі, бо компенсувати замість перевізника вартість самого світильника не є можливим. Приносимо вибачення за незручності
PGS INVEST не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2021

Хотів купити: Настольная лампа KELLY TL1 BIANCO

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Sapolyan не рекомендує цей магазин
10 липня 2020

Купив: Edylit 9-893 METTE, Замовлення №396008

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Заказ сделал в магазине в январе месяце, сейчас июль, до сих пор жду...
Ростислав0991 рекомендує цей магазин
25 червня 2020

Купив: Настольная лампа Reality R52481106 Globe, Замовлення №132410

Робив замовлення у цьому інтернет-магазині.Менеджер швидко перетелефонував після того як я залишив заявку, уточнив всі деталі і на наступний день відбулась відправка.Товар добре запакований, якість хороша, рекомендую цей магазин.
andriy andriy не рекомендує цей магазин
7 червня 2020

Купив: MS606126R Polux 304193 BRETANIA, Замовлення №411547

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

На сайті при оформленні замовлення вказано,що товар в наявності! перезвонюють для уточнення замовлення і просять скинути завдаток, тільки тоді мене повідомляють, що у зв"язку з карантином замовлення буде виконано за 2-3 тижні!!! Замовлення зроблено 17.04.20. сьогодні 07.06.20! На днях звонили з магазину з "важливою" інформацією, що їхня машинка з моїми світильниками під"їжає до кордону))) Висновки при покупці на даному сайті робіть самі
Відповідь представника «Miroshop.com.ua»
Добрый день! В связи с ситуацией c карантином, могут быть задержки с поставками. Извините за неудобства.
faza11 не рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Купив: Потолочный светильник GTV OS-ITL12W-LED-E, Замовлення №761234

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Спочатку замовленого товару не виявилося в наявності. Через день його відшукали, але вже за іншу суму (вищу на 25%). Повністю оплатив замовлення - пообіцяли відправити протягом 1-2 днів. Через тиждень очікування нагадав менеджеру про своє замовлення - черговий раз пообіцяли відправити через 2 дні. Через 2 тижні замовлення так і не отримав (( Магазин НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «Miroshop.com.ua»
Добрый день! Извините за неудобства, вчера отправили