Vladyslav Busyhin не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Gigabyte 27” G27F 2 Gaming Black, Замовлення №1075429

Evgeniy Ryaboshapka рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: комплектуючі для пк, Замовлення №1307750

Купляв для самостійної збірки комплектуючі для пк, але зібрати в мене не вдалося, не вистачило знань для цього. Довелося їхати до магазину, де мені надали профессійну допомогу у збірці ПК під ключ і через годину я вже мав повністю робочий пк, дякую Артему за допомогу!
kot koteikin не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Кабель UGREEN HD119 4K HDMI Cable Male to Male Braided HDMI v2.0 3m Black (40102), Замовлення №Замовлення №95778

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Art JESUS рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Сбор пк, Замовлення №1330918

дякую за обслуговування Андрію зробив все швидко та якісно , рекомендую всім у Львові TELEMART
Pavlo Tutevych рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: ПК, Замовлення №1336864

Класний магазин та сервіс. Окрема подяка Андрію
Valentin Klyuchnik рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ігровий комп\'ютер , Замовлення №1316953

Дуже задоволений якістю обслуговування та кваліфікацією працівників магазина Телемарт в м. Дніпро, а саме Артема. Допоміг підібрати максимально якісні та круті комплектуючі, та зібрав системний блок, замовлення 1316953. Рекомендую данний магазин.
rpuzzly рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8192MB, Замовлення №1334801

Не перший раз купую комплектуючі у цьому магазині, збирав свій старий тут, і цього разу одразу до нього. Ціни приємні, обслуговування на вищому рівні, на сайті можна все зібрати та ще Ц запропонують перевірити або зібрати все до купи. Окрема подяка за трейд-ін, думав старі деталі будуть покриватися пилом на поличках, а ні, майже все забрали ще й по гарній ціні. Хлопцям в Тернопольському магазині окрема подяка, ніякого нав?язування , гарні рекомендації. Тільки приємні враження.
Nikyso рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Замовлення №1335442

Рекомендую магазин, особливо вразило обслуговування, дякую ввічливому персоналу.
ictp рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Тримач для відеокарт Coolmoon CM-VT192 Black, Замовлення №1337325

Юрій Чайка рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Готова СВО Arctic Liquid Freezer II 360, Кулер для корпуса Be Quiet! Pure Wings 2 120mm PWM, Материнська плата Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI (s1700, Intel B760), ОЗП Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz FURY Beast Black, Процесор Intel Core i7-14700KF 3.4(5.6)GHz 33MB s1700 Box, Замовлення №1337255

Раніше купував у телемарт готовий ПК від evolve. Зараз зробив апгрейд. Чудовий магазин, працівники майстри своєї справи. Особливо дякую Андрію за консультацію і якісно виконане замовлення. Рекомендую цей магазин для співпраці!