Дацков Михайло рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Ноутбук TUF Gaming A16 FA607PV Jaeger Gray (FA607PV-QT032), Замовлення №1318215

Магазином задоволений, при отриманні самі відкрили коробку і перевірили чи ноутбук вмикається, перевірили комплектацію. Поки ніяких питань до магазину немає.
КДА рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: ОЗУ Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16), Замовлення №1321800

Гарна робота менеджерів. Виникли непорозуміння, але проблему було вирішено достатньо швидко з урахуванням моїх інтересів.
ThatHunky рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Відеокарта DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №1201444

Чудовий магазин, не раз купував. Привітний персонал, якісне обслуговування. Буду завжди брати тут комплектуючі.
Vania Strezh рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Монітор Prologix 23.6, Замовлення №№1316519

Це найпопулярніший магазин для тих хто цікавиться ПК-залізом і багато акцій. Дуже приємно що Телемарт не натягують корону і не погіршують якість обслуговування через свою популярність, дякую Телемарт!
Yehor Mishchenko рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Монітор Philips 27, Замовлення №1319253

Andriy Pryhoda рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Asus 32, Замовлення №№1319847

Як постійний клієнт шоуруму на південному, придбав вже не один десяток комплектуючих та периферії для пк, товар завжди був справний, а якщо ставалась якась біда з товаром - техпідтримка і консультанти завжди виручали. Окремо хочу подякувати найкрутішим у світі консультантам Владу, Зенону і Андрію. Якісно виконують роботу, з радістю щось підкажуть, допоможуть і просто приємні хлопці :)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили такий приємний відгук про наш шоурум та наших співробітників! А особливо, дякуємо Вам за довіру та тривалу співпрацю! До речі, Ви з нами вже з 2020 року! Для нас неймовірно цінно знати, що ми досі можемо приємно вразити Вас сервісом та якістю обслуговування! Бажаємо Вам приємного користування та з нетерпінням чекаємо Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Dima Pustoliakov рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Кастомна клавіатура, Замовлення №1321793

Прийшли до магазину з запитом на клавіатуру, нам допоміг чудовий консультант Максим, запропонував зробити кастому клаву. Клава зроблена на вищому рівні, Максим допоміг все обрати,влізти у ціновий діапазон, та зміг зробити з клавіатури просто пушку! Всім задоволені! Рекомендуємо брати клавітаури у телемарті.Дякуємо Максиму!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже вдячні Вам за такий приємний відгук з фото! Особливо раді, що наш співробітник зміг зробити для Вас клавіатуру мрії. Виглядає вона неймовірно круто! Бажаємо Вам, щоб клавіатура тішила Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Crucify Me рекомендує цей магазин

Купив: Процесор Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF), Замовлення № 1319532

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за такий зворушливий відгук та теплі слова! Раді, що змогли приємно вразити Вас якістю обслуговування та нашим сервісом. Наша команда активно працює над тим, щоб зробити покупки наших клієнтів якомога комфортнішими. Особливо важливим для нас є той факт, що Ви відмітили роботу наших співробітників! Сподіваємось, що при наступній покупці, Ви зупините свій вибір на нас! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
italdrill не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: ASUS ROG Rapture GT-BE98 замовлення 1321180

Проблема продажу з пдв була швидко вирішена,дякую.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Проаналізували цей випадок, дійсно інформація по наявності товару доволі швидко змінюється. Так і трапилося у Вашому випадку. Ми завжди прагнемо порадувати наших клієнтів наявністю товарів на нашому складі, тому сподіваємось надалі будемо тільки тішити Вас нашим асортиментом. Дякуємо, що з розумінням поставилися до цієї ситуації. Бажаємо Вам тривалого користування та тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
АНДРІЙ КОЗАК рекомендує цей магазин

Купив: Комп\'ютер HEXO Gaming RTX4060 Base, Замовлення №1318020

Рекомендую, чудове обслуговування, зручність, та якість. Окрема подяка Зенону з магазину у львові за індивідуальну консультацію, та доброзичливість.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Нам неймовірно приємно отримувати такі відгуки, як Ваш! Дякуємо Вам, за відгук, довіру та те, що відмітили роботу нашого спеціаліста! Бажаємо, щоб ПК слугував Вам довго та справно. Будемо раді бачити Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA