Galkin Vladimir рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Комп, Замовлення №13115573

замовляв збірку 13115573 серсвісний менеджер Владислав підібрав крутий конфіг. Дмитро все швидко оформив. найс апарат
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Особливо приємно, що Ви відмітили роботу наших спеціалістів! Нехай ПК тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Warella рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Зібраний з вибраних комплектуючих системний блок, Десктоп Gaming Base Black (BGB-5600N2080S-16S1TBk), Замовлення №1228542

Магазин з широким вибором комп'ютерних девайсів та гарним сервісом
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за те, що знайшли час залишити відгук! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Антон Любич рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: SSD-диск Samsung 980 PRO V-NAND MLC 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3c (MZ-V8P2T0BW), Кабель Ugreen HD140 HDMI-HDMI 8K 2.1 5m (80405) Black, Замовлення №№1237817

Рекомендую, чудовий магазин з досвідченими консультантами які допоможуть
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, та за те, що оцінили досвідченість та професійність наших спеціалістів! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
OmJIeT TV рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Darkside PRO Alcantara Black (HTC-917), Замовлення №1236756

Взяв уцінку(сліди збірки) якщо чесно не побачив ніяких слідів, сервіс топ Відправили на слідуйчий день після замовлення Безкоштовна доставка, все на вищому рівні
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за такий приємний відгук з фото! Раді, що змогли задовольнити Вас рівнем обслуговування та швидкістю відправки! Нехай крісло слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Стас Дубенець рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Клавіатура Rockfall EVO TKL Optical (HTK-630), Замовлення №1237820

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук з фото та готовність рекомендувати нас! Гарний вибір. Нехай товар тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Кирило Азаров рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Монітор TUF Gaming VG249Q1A (90LM06J1-B01170, 90LM06J0-B01370, 90LM06J1-B02170), Замовлення №1232415

Зібрав ПК в конфігураторі Телемарт, все чудово, зараз купив монітор , без битих пікселів засвітів. Чудово, неймовірно, рекомендую всім.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш неймовірний відгук! Дуже приємно отримувати такі яскраві відгуки як Ваш! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Жмена рекомендує цей магазин

Купив: Мать Am4 ryzen 3600 32 gb ram 1 tb ssd, Замовлення №1198803

В цілому все добре ,гарантія робить консультанти в тц Космо класні,але не дали потягати за них ящики(((
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за приємні відгуки про наших спеціалістів, це вони про Ваше здоров'я так турбуються, не засмучуйтесь! Нехай товар слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Chesterfild рекомендує цей магазин

Купив: Замовляв збірку персонального пк , Замовлення №1226119

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за те, що знайшли час залишили відгук! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Олег Максименко рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Відеокарта , Відеокарта AORUS GeForce RTX 4070 MASTER 12G (GV-N4070AORUS M-12GD), Замовлення №89591

Дуже дякую за якісне обслуговування і увагу до запитів покупців.Обмін товару пройшов без проблем.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що змогли задовольнити Вас рівнем сервісного обслуговування! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ZEINEM рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Персональний комп\'ютер, Замовлення №№1228896

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук! Завдяки тому, що ви описали ситуацію детально, ми зможемо розглянути її та провести роботу над помилками. Сподіваємось наступного разу ми зможемо виправитися та покупка залишить тільки приємні враження! Бажаємо Вам тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA