From Dnepr рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM (912-V513-619), Замовлення №1322009

Гарний сервіс, притримати замовлення так як не булоь змоги прийти в дату прибуття товару. Хлопці в шоурумі Дніпро розбираються в товарах та можуть порекомендувати
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за теплі слова! Раді, що наші співробітники в шоурумі змогли допомогти Вам з консультацією! Бажаємо Вам приємного користування та з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vladislav Velikodniy рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Відеокарта Asus ROG Strix GeForce RTX 4080 OC 16384MB (ROG-STRIX-RTX4080-O16G-GAMING), Замовлення №№1330117

замовляв відеокарту на цьому сайті. все було чудово. зв'язався менеджер, уточнив важливі моменти, які я вказав у коментарях до замовлення і було зроблено на рівні. відправили швидко. рекомендую магазин
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за Ваші коментарі, вони для нас безцінні! Раді, що наші терміни доставки та обслуговування змогли Вас потішити! Нехай пристрій слугує Вам довго і справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Андрій рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Материнская плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS (sAM4, AMD B550), Замовлення №№1328964

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук, та готові рекомендувати нас! Бажаємо Вам приємного та тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Було б добре, щоб на такі і подібні товари у чеку вказували серійний номер, тоді подібних інцидентів, думаю, не було б.
8 квітня 2024 Відповісти
AI_Avenger рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Ігровий ПК EVOLVE CyberPart Silver H+ (EVCP-SHR560N406-D432S1TBK) Black, Замовлення №1329150

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Нам неймовірно приємно отримувати такий відгук як Ваш. Перш за все, хотілося б подякувати Вам, що відзначили особливості пакування та доставки! Що стосується опису на сайті, обов'язково перевіримо цей момент та виправимо на майбутнє. Дякуємо, що повідомили! Готовий ПК це дуже мудре рішення, бо Ви дійсно отримуєте готовий до роботи та протестований ПК, з можливістю покращення, так ще й з приємним бонусом у вигляді персоналізації нікнеймом. Бажаємо Вам, щоб ПК тішив Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Igor Khrypak рекомендує цей магазин

Купив: Монітор ASUS PG27UQ, Замовлення №1326442

Все класно. Зенон топ.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за готовність рекомендувати нас та за Ваш відгук! Особливо раді, що наш співробітник зміг у Вас залишити приємні враження! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
anicomz не рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція Marsriva MP10 Black (MP10_MARSRIVA), Замовлення №1330717

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація. Ми активно працюємо над покращенням нашої кур'єрської доставки, тому Ваш випадок був для нас здивуванням. Проте кур'єр дійсно не несе відповідальності за працездатність пристрою. При кур'єрі Ви завжди можете перевірити цілісність товару а також наявність механічних пошкоджень. Звичайно, що подібної ситуації не мало б виникнути. Вдячні Вам, що в розмові Ви також поділилися з нами додатковою інформацією, вона допоможе нам стати краще. Також сподіваємось, що в розмові нам вдалося хоча б трошки змінити Ваші враження! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Игорь Марченко рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: СВО Arctic Liquid Freezer II 280 A-RGB (ACFRE00106A), Замовлення №1329748

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за теплі слова, а також за те, що поділилися своїм досвідом! Ми старанно працюємо над нашим сервісом та прагнемо, щоб кожен клієнт отримував такі враження як Ви! Раді, що змогли майже блискавично вирішити Ваше питання та залишити у Вас приємні враження! Бажаємо, щоб новий пристрій слугував Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Данил Вергун рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: gigabyte-b560m-ds3h-v3-s1200-intel-h470, samsung-980-v-nand-mlc-250gb, Процесор Intel Core i5-10400 (BX8070110400), Замовлення №1329443

Все чудово та дуже швидко. Дякую.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Це ми Вам дякуємо, що залишили відгук та рекомендуєте нас. Для нас це дуже важливо! Ми дуже раді, що змогли потішити Вас швидкістю доставки та якістю товару! Бажаємо приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
pstyablo рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Процессор AMD Ryzen 7 7700 3.8(5.3)GHz 32MB sAM5 Multipack (100-100000592MPK), Замовлення №1316607

Процессор Ryzen 7700 MPK. Приехал в срок. Рабочий. Надёжная упаковка.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та за, те що оцінили переваги доставки! Нехай процесор слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ljon рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Corsair DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2D3600C18), Gigabyte B760M GAMING X DDR4 (s1700, Intel B760), SSD-диск GoodRAM PX600 3D NAND 250GB , Блок живлення Gigabyte P650B 650W + Cable Euro, Корпус PCCooler C3B310 Tempered Glass без БЖ Black Корпус PCCooler C3B310 Tem, Кулер для корпуса Deepcool XFAN 120 , Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G rev. 2.0 (GV-N3060GAMING OC-12GD rev. 2.0), Процесор Intel Core i5-12400F (BX8071512400F), Замовлення №1320244

Відправка в день замовлення. Ціни +- як в інших, дещо дешевше, дещо дорожче на кілька грн.. Була акція на безкоштовну доставку, тому взяли тут, в іншому магазині була велика комісія за накладний платіж. Тепер на отримані бонуси дозамовляємо комплектуючі.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та приємні слова! Раді, що Ви оцінили зручність та практичність умов доставки! Наша команда старанно працює щодня, щоб Ваші покупки були якомога приємнішими! Дякуємо, що обираєте та рекомендуєте нас! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA