Віталій Палієнко (GTvet) рекомендує цей магазин

Купив: Геймпад GamePro MG650 Black, Замовлення №1321991

Звязались швидко. С промокодом ціна була навіть меншою. Надіслали швидко. Якість товару теж гарна.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук з фото! Раді, що змогли потішити Вас ціною та швидкістю відправки! Нехай геймпад слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Петрів Станіслав рекомендує цей магазин

Купив: Збірка комп?ютера , Замовлення №1320482

Зенон найкращий в найвідданіший продавець у своїй справі?? Дякую за обслуговування. Залишився після робочих годин, щоб до зібрати комп?ютер
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук та за такі теплі слова про нашого спеціаліста! Наша команда завжди прагне зробити Вашу покупку комфортною та приємною! Нехай збірка тішить Вас тривалий термін! З нетерпінням будемо чекати Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Наталя Марко рекомендує цей магазин

Купив: Наушники Hator hyperpunk truepods anc, Замовлення №1323385

Вкотре дякую Владиславу, за підбір оптимального товару за свою ціну. Консультація як завжди на вищому рівні )
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо за такі приємні слова та за Ваш відгук з фото! Чудовий вибір! Особливо раді, що наш спеціаліст зміг залишити у Вас приємні враження після покупки! Нехай навушники слугують Вам довго та справно! Завжди раді Вам в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Лариса Лалак рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Веб-камера Logitech Brio 300 FHD White (960-001442), Замовлення №1321808

Дуже дякую Владиславу та Зенону за хорошу консультацію, допомогли вибрати хорошу камеру, та щей за класною ціною, дуже приємні хлопці, у всі магазини б таких консультантів ))
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук, та особливо за те, що згадали наших співробітників! Наша команда прагне до того, щоб кожен наш клієнт отримував такі позитивні враження після покупки! Бажаємо Вам приємного користування та з нетерпінням чекаємо Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Стас iTehnik рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: SSD-диск Kingston FURY Renegade 3D NAND TLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SFYRS/1000G), Відеокарта Asus ROG GeForce RTX 4070 Ti STRIX 12288MB (ROG-STRIX-RTX4070TI-12G-GAMING FR) Factory Re, Корпус Cooler Master Ncore 100 MAX 850W (NR100-MNNN85-SL0) Black, Процесор Intel Core i5-13600K 3.5(5.1)GHz 24MB s1700 Box (BX8071513600K), Замовлення №1320268

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за позитивний відгук та за співпрацю! Неймовірно раді, що змогли потішити Вас швидкістю та якістю збірки! Бажаємо тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Збирав цікавий ПК під замовлення, всі замовлені комплектуючи отримав день в день. Все працює, всі задоволені))
26 березня 2024 Відповісти
Рома Столяр рекомендує цей магазин

Купив: Компю\'тер у збірці, Замовлення №1321317

Замовлявся комп'ютер під збірку. Все сподобалось, сервіс позитивний, тому подяку висловлюю кожному.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Неймовірно приємно отримувати такі відгуки, як Ваш! Дякуємо Вам за довіру та за те, що готові рекомендувати нас! Нехай збірка тішить Вас тривалий час! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
GGG рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Asus TUF GAMING B550M-PLUS, Patriot P220 TLC 128G, Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (CMK16GX4M2B3200C16), спліттер вентиляторний Deepcool FH-04 (DP-F04PWM-HUB), Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600C16), Акустична система Edifier R2850DB, Процесор AMD Ryzen 5 5600G (100-000000252), Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IBK2/32), Вентилятор Deepcool FK120 3 in 1 Black (R-FK120-BKNPF3-G-1), Блок живлення be quiet! System Power 10 550W (BN327), Замовлення №1269187, 1238279,1224700,

В цьому магазині залишив багато коштів, буду замовляти ще. Гарний сервіс та умови, надають майже всі розстрочки. Можу рекомендувати. Одного разу виникало питання з тим, що комплектуючі поклали в дуже велику коробку, без фіксації в середині, через що вони там вільно переміщалися, але надав зворотній зв'язок в магазин, сподіваюсь, що виправлять. Дякую магазину!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та особливо за те, що довіряєте нам! Ми завжди прагнемо зробити покупки наших клієнтів комфортними та максимально приємними. Вдячні Вам, що залишаєте зворотний зв'язок, адже він дозволяє нам ставати ще краще кожного дня! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дацков Михайло рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA607PV Jaeger Gray (FA607PV-QT032), Замовлення №1318215

Магазином задоволений, при отриманні самі відкрили коробку і перевірили чи ноутбук вмикається, перевірили комплектацію. Поки ніяких питань до магазину немає.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Раді, що змогли потішити Вас якістю обслуговування та залишили у Вас приємні враження від покупки! Нехай ноутбук слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
КДА рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: ОЗУ Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16), Замовлення №1321800

Гарна робота менеджерів. Виникли непорозуміння, але проблему було вирішено достатньо швидко з урахуванням моїх інтересів.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, та за те, що готові нас рекомендувати! Особливо важливо, що не дивлячись на те, що непорозуміння таки сталося, ми змогли знайти шляхи для його вирішення. Сподіваємось, що подальші покупки будуть Вас тільки тішити, а наша команда зробить для цього все можливе! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ThatHunky рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №1201444

Чудовий магазин, не раз купував. Привітний персонал, якісне обслуговування. Буду завжди брати тут комплектуючі.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук! Раді, що спілкування з нашими співробітниками справило на Вас таке приємне враження! Ми цінуємо Вашу прихильність та бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA