trofymchuk.1961 рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Секатор акумуляторний , Замовлення №10012244

Сподобався цей магазин,купівлю товару зробила з задоволенням і є можливість оплата частинами від приват банку
MAX MAXIMOV рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Panasonic DP-UB424, Замовлення №10012222

Хороший магазин.Заказал-- получил,вопросов нет.
ExDant рекомендує цей магазин

Купив: портативний радіоприймач Sony ICF-P27, Замовлення №10011575

Taras рекомендує цей магазин
25 листопада 2022

Купив: Philips TAR2506/12, Замовлення №10011413

Опрацювали замовлення та доставили швидко. Коробка трохи пом’ята, напевне під час доставки, але з вмістом все гаразд)
dwx рекомендує цей магазин

Все пройшло чудово
Aleksandr Basov рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Sony SRF-18 (White), Замовлення №10011027

швидко прийняли заказ й доставили. Радіо работає, що ще треба ) Рекомендую магазин.
Yuri Petrov рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: Sony MDR-XB55AP Black, Замовлення №10011000

Сонька серенькая, а не черная, но она и на фото была такая же, так что все норм, всем доволен, спасибо)
Александр Вовненко рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Навушники Sony MDR-XB55AP, Замовлення №1001984

Приїхали навушники сірого кольору – замовляв чорний. А так усе сподобалось. Звук добрий. Швидкий та якісний сервіс. Рекомендую.