Kostiantyn Denysov не рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Складаний ніж Skeletool KBX Stainless (832382)

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Цей магазин продає підробки. Придбав нож, післся 1 досить простого походу, лезо усе заіржавіло. Віддав їм в сервіс, сказали чекати. Після 3х тижнів кажуть, що лезо не було витерто, тому і заіржавіло. Лезо із нержавіючої сталі. Заіржавіло. Звіт експерту надати відмовляються. По телефону кажуть щось дуже не внятне. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
BR0kEN не рекомендує цей магазин
9 травня 2021

Купив: Мультитул Leatherman Surge Black and Silver чехол Molle 832462, Замовлення №132086

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Прислали не новый мультитул в мазуте! Повезло, что из-за их же схем ухода от налогов не получилось сделать 100% предоплату на карту и посылка пришла наложенным платежом.
and cherno рекомендує цей магазин
10 березня 2021

Купив: Мультитул Leatherman Leap Red 831842, Замовлення №777024

Быстро. Без проблем. Фонарик (микро usb) в подарок к мультитулу тоже оказался не лишним дополнением к покупке.
Елена Тертычная не рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Хотів купити: Мультитул Leatherman Rev 832130

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Хотела оформить покупку, но менеджер перезвонил и в буквальном смысле стал оскорблять на ровном месте. Толком и не поняла в чем дело. Такого хамства я просто не ожидала. Никому не порекомендую такой магазин!
Відповідь представника «Leatherman-shop.com.ua»
Олена, Доброго дня! Напишіть будь ласка Ваш номер замовлення бо ми не знаходимо Вас серед наших клієнтів, що робили замовлення в нашому магазині в цьому році. Дякуємо.
Ви впевнені, що звертались саме до leatherman-shop.com.ua? Є ще один інтернет магазин з дуже схожою назвою, відрізняється одне слово. Я там зробив замовлення і далі було все точно так, як Ви описуєте, перетелефонував \"менеджер\", мат, погрози і на рівному місці! Замовив на leatherman-shop.com.ua - перетелефонували швидко, з повагою, красиво. Передивіться, де Ви робили замовлення. До речі, відгуки на той магазий УСІ негативні, і УСІ про хамське ставлення, мат і т.д.
3 серпня 2021 Відповісти
Дмитрий рекомендує цей магазин
11 квітня 2019

Купив: Мультитул Leatherman Wave Plus Black and Silver нейлоновый чехол 832622

Качество товара хорошее. Связь оперативная.