Alexeycon рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO with Heatsink 1 TB (MZ-V9P1T0CW), SSD накопичувач Samsung 990 PRO with Heatsink 1 TB (MZ-V9P1T0CW), Замовлення №№26894

швидко
Gizmo Mogwai рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Туристичний навігатор Garmin eTrex 32, Замовлення №26172

Шукали скрізь цей навігатор і він був тільки під замовлення із очікуванням 2 тижні. На моє велике здивування, у цьому магазині він був у наявності ще й із найнижчою ціною серед інших магазинів. Відправили у той же день. Тому рекомендую.
Женя М не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: RoboRock S7 MaxV Ultra, Замовлення №24725

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Менеджери хамовиті. Купляти щось тут не рекомендую
Олександр Левицький не рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Хотів купити: SSD накопитель Samsung 980 PRO 2 TB (MZ-V8P2T0BW)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Оплатити товар на рахунок не можна, за словами менеджера їм тоді ПРИЙДЕТЬСЯ сплатити податки) тому якщо хочете на рахунок ціна на тисячу більше, можливо лише відправка Новою поштою з доп оплатою за іншою ціною
Dmytro Volodko не рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Хотів купити: велосипедний навігатор Garmin Edge 1030 Plus Bundle 010-02424-11, Замовлення №23563

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Категорично не рекомендую цей магазин! Зробив у них замовлення, прислали повідомлення на електронну поштову скриньку про підтвердження замовлення з зазначенням ціни. Три дні на зв'язок не виходили, вже чекав замовлення на НП але передзвонили і зазначили ціну на 1500 грн більше.
Павел не рекомендує цей магазин
14 червня 2022

Купив: Ремешок на запястье для Garmin Forerunner 645, Forerunner 645 Music

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Хотел заказать оригинальный ремешок гармин серого цвета, по телефону сказали что нету в наличии сказали есть белый и черный, сказал ок, взяли предоплату 200грн и на почте получил в сумме за 600грн без доставки и пересылки денег ремешок, который не соответствует даже приблизительно картинке на сайте, возвращать деньги отказались, сказали нужно было не забирать на почте посылку...а типа подарить им предоплату...
Yaroslav не рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Купив: Спортивные часы Garmin Fenix 7X Solar Slate Gray with Black Band

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Купил я в часы (Спортивные часы Garmin Fenix 7X Solar Slate Gray with Black Band) - цена была около 30к грн. Товар пришел - в ходе эксплуатации стало ясно что там скорее всего заводской брак ( скину скриншоты переписки), я созвонился с как я понимаю Андреем (Все его контактные данные скину немного позже как точно узнаю что это был он), и он сказал отправляйте товар посмотрим - далее через дней 5 он забрал товар и заблокировал меня ))) и перестал отвечать )
1 червня 2022 Відповісти
Vasya. Nilabovich. не рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Спортивные часы Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Black DLC Titanium with Black Band, Замовлення №22640

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Зв'язався з продавцем.Уточнив за наявність.Продавець підтвердив наявність.Скинув есемескою від магазину рахунок.Zakaz 22640 Summa zakaza 34995grn.Я проплатив замовлення на 100 відсотків.Потім продавець перезвонив і повідомив що цього годинника не ма в наявності а кошти він поверне.Так як за день кошти мені не надійшли я зателефонував в магазин і особа яка відповідає на дзвінки заявила що ніхто нічого повертати не буде.На зазначені три номери відповідає одна і та сама особа.
Рома Машкин не рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Хотів купити: Спортивний годинник Garmin fenix 5s Silver/Black (010-01685-02)

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Сделал заказ попросили предоплату сказали напишите на вайбер. Через минуту написал мин 20 отвечали и сказали их уже заказал другой человек а не я( Сервис ужасный !Не рекомендую!
Игорь Анисимов не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2020

Купив: Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Tri (010-10997-09), Замовлення №20 4502 87900915

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару