Олексій рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Oral-B D305.513.3X Pro Series 1 Pink, Замовлення №125531

Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Олексій! Дякуємо за залишений відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені сервісом нашого магазина. Сподіваємося, що ви станете нашим постійним покупцем. Чекаємо Вас за новими покупками! З повагою, команда Зубні щітки.
Glory Ukraine рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Іригатор Waterpik WP-662 Black Aquarius, Замовлення №125361

Задоволений покупкою товару. Разом з товаром прийшов чек із печаткою магазину. Надіюсь магазин виконує гарантійні зобов'язання якщо потрібно буде. Товар прийшов згідно поясненням магазину при покупці. Доставка була Новою Поштою з післяплатою
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за відгук та вибір нашого магазина. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та вибором товару. Ви можете не хвилюватися, наш магазин завжди виконував гарантійні зобов'язання і буде виконувати їх й надалі згідно умов гарантії. Чекаємо Вас за новими покупками! З повагою, команда Зубні щітки.
Ryslan Kutyanskiy не рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Oral-B D305.513.3X Pro Series 1 Pink Travel Case, Замовлення №124856

менеджер порадила мені зубну щітку із додатковими насадками(+ 200грн), які як виявилось взагалі не підходять до ніяких зубних щіток Oral-B. Чек не співпадає із тим який надіслали на електронку. 200 грн. це невеликі кошти, але із таких моментів і складається враження про магазин і його співробітників . Також негативний відгук не викладають на своєму сайті.
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Руслан! Ціна даного товару формується не від додаткових (акційних) насадок, а від постачальника електричної зубної щітки (Україна, Європа). Дані насадки не йдуть у комплекті з цією щіткою, а йдуть як додаткові по акції за 1 грн. і вони тестувалися на зубних щітках Oral-B та дорікань на них не було. Ви перший з наших покупців, який скаржиться на додаткові (акційні) насадки, що вони не підходять до зубної електрощітки.
Віталія Григоришена рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Масажер Beurer MG 79 Ручний ЄС, Замовлення №124467

Дуже задоволена товаром! Продавець швидко відправив товар який прийшов набагато швидше за вказаний термін) Купляю в цьому магазині не перший раз, рекомендую!
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Віталія! Дякуємо за вибір нашого магазина і виділений час для залишення відгука. Ми раді, що наші послуги Вам сподобалися і Ви залишилися задоволені. Готові Вас радувати і надалі, чекаємо на наступні замовлення. З повагою, команда Зубні щітки.
myk.bondarenko рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Насадки Philips Sonicare W Optimal White HX6062/13 Black 2 шт., Замовлення №123944

Замовив, сплатив, отримав, все як має бути
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазина. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нами. Готові Вас радувати і надалі, чекаємо на наступні замовлення. З повагою, команда Зубні щітки.
foxianna fox рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Насадки Oral-B EB10S Extra Soft Mandalorian дитячі, Замовлення №123933

Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за те, що виділили свій час та залишили відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме наш магазин. Чекаємо Вас за новими покупками! З повагою, команда Зубні щітки.
Tatshik рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Oral-B D305 Pro Series 1, Замовлення №123951

Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук та оцінку нашого магазина. Ми завжди раді бути Вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас! З повагою, команда Зубні щітки.
Tetiana Syrotiuk рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Насадки Oral-B iO RB CB Ultimate Clean Black , насадки для щіток, Замовлення №123552

Швидка доставка, хороша якість товару. дякую менеджеру за оперативність!
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Тетяна! Дякуємо за те, що знайшли час та залишили відгук про наш магазин. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені сервісом нашого магазина. Чекаємо Вас за новими покупками! З повагою, команда Зубні щітки.
jovan рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Насадки Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9042/17 (2 шт.), Замовлення №123707

Хороша ціна + додаткова знижка при оплаті. Нарікань ніяких немає. Буде потреба і хороша ціна — звернусь ще)
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за відгук та вибір нашого магазина. Чекаємо Вас за новими покупками! З повагою, команда Зубні щітки.
Olexandr рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Іригатор Oral-B iO Series 10 Cosmic Black, Замовлення №91

Дуже вдячний магазину за якісне обслуговування! Найбільш приємно здивував лист, у якому мені прислали фото товару перед відправленням, щоб я міг переконатися, що до мене точно їде все, шо я замовив, дуже зручно і ніде ще такого не бачив??? Товар дешевий ніж в інших магазинах, швидко зв'язуються і швидко доставляють (також "плюс", що доставляють УкрПоштою) Замовляв вже тут не раз, через великий вибір і, думаю, продовжу замовляти
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Олександр! Дякуємо за відгук та вибір нашого магазина. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та вибором товару. Сподіваємося і надалі радувати Вас новими покупками в нашому магазині. З повагою, команда Зубні щітки.