Dnepr988 рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Tefal OptiGrill GC706D34, Замовлення №Замовлення 26707

Купив в данному магазині гриль: все ок, але якщо Ви розраховуєте на доставку УкрПоштою то там її немає хоча на сайті вказано.
Katrin_ka рекомендує цей магазин
9 травня 2021

Купив: Дитяча побутова техніка Same Toy My Home Little Chef Dream Кухонный миксер и кофеварка (3202Ut)

Чудовий магазин,гарантія повернення коштів при яких небудь невідповідностях,швидка доставка.
13 листопада 2020

Купив: Braun FX 3030 WH, Замовлення №26605

Спасибо ребятам огромное! Проконсультировали по поводу комбайна, отправили сразу после оплаты и предоставили гарантийное письмо с подписью и печатью, что к сожалению не во всех интернет магазинах делают. С радостью буду рекомендовать Вас! Спасибо огромное за оперативность.
Сергей Гречишкин рекомендує цей магазин
15 липня 2019

Купив: Фен Babyliss D342E

На сайте из корзины в оплату на тот момент нельзя было выполнить перевод товара, но по телефону и через Viber заказ сделали быстро. Мое дополнительное маленькое условие также выполнили без проблем и дополнительных вопросов. Отправили быстро. Рекомендую.
Сергей Челнаков рекомендує цей магазин
19 липня 2018

Купив: Телевизор Samsung UE40MU6442, Замовлення №21768

Отличная цена, вежливый персонал, быстрая доставка, качественный товар, наличие товарного чека и гарантийного талона! Оплату производил на карту (только стоимость товара + 7 грн комиссия банка). Спасибо! Желаю побольше клиентов!
cepuu-login рекомендує цей магазин
3 липня 2018

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool BSNF 8101 OX

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Холодильник замовив сьогодні в 13.40, товар був в наявності, ціна приємно здивувала бо була невелика і така ж, як заявлена на сайті! Холодильник вже в 15.10 був на кухні
27 лютого 2018

Купив: Варочная газовая поверхность, Замовлення №21533

Спасибо большое за внимание и за выполнение заказа.Всё,просто,чудесно!!!!!!
Станислав Кругляк рекомендує цей магазин
29 грудня 2017

Купив: Gefest ПГ 5100-02 0009

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: асортимент

19 жовтня 2017

Купив: Ваги Aurora AU 4302, Замовлення №20365

Купила в цьому магазині кухонні ваги, позвонили зразу після замовлення, відправили в день замовлення і вечером у мене уже був номер накладної. Ваги прийшли через день. Все швидко, чітко і якісно, ціни нижчі, ніж в інших, буду ще звертатись. Дякую.
8 вересня 2017

Купив: Газовая поверхность Pyramida PFG 640 AT, Замовлення №20147