Sivil рекомендує цей магазин
13 березня 2015

Скориставсь послугами магазину вже не вперше. На цей раз - 2 чайники Shivaki. Як завжди - все відмінно, прийнятні ціни.
Відповідь представника «Lazeika»
Дякуємо за позитивий відгук.
25 лютого 2015

Хотів купити: Пральна машина автоматична Hotpoint-Ariston AQS62L 09 (EU)

Ціна відповідає заявленій. Доставка швидко, товар цілий, але от не той, що замовляла. Та головне - передоплату повернули. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Lazeika»
Дякуємо за позитивий відгук.
Frodu46 не рекомендує цей магазин
24 лютого 2015

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

немає в наявності!
є в наявності!
Але ціну підняли на 1500 грн.
24 лютого 2015 Відповісти
Vovych рекомендує цей магазин
16 січня 2015

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV40E20EU

замовив через сайт, потім передзвонив для узгодження деталей. Через день вже доставили додому. Оперативно Ціна була дуже конкуретною. Рекомендую
Aleksa не рекомендує цей магазин
11 грудня 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Представник магазину «Lazeika»
Добрий день. По моделі Perfelli K 510 W, виробник скинув фото таке: http://lazeika.ua/uk/product/39943-perfelli-k-510-w Таке фото і на : http://hotline.ua/bt-vytyazhki/perfelli-k-510-w/?tab=2 http://tt.ua/perfelli-k-510-w?utm_source=shops&utm_medium=hotline_kyiv_cpc&utm_campaign=%D0%92%D1%8B%D1%82%D1%8F%D0%B6%D0%BA%D0%B8%20%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B5 По факту товар виглядає: http://www.2000.com.ua/shop/perfelli-k510w.html Фірму виробника попередили. По решті, вибачте за незручності.
12 грудня 2014 Відповісти
9 жовтня 2014

Не сподобалося: асортимент

Магазин с адекватными ценами,но будьте готовы,что в магазине работает на телефоне несколько менеджеров и то,что вы сказали или попросили у одного менеджера - будет абсолютно неизвестно второму. В случае ошибки при заказе(например как у меня - забыли после оплаты уточнить склад)отправят на любой и вы_да-да,именно вы)будете платить за перенаправление посылки. В остальном проблем не возникло(пока).
Представник магазину «Lazeika»
Добрий день. Вкажіть будь-ласка номер Вашого замовлення, оскільки такий випадок вперше.
9 жовтня 2014 Відповісти
Константин Ши. не рекомендує цей магазин
13 серпня 2014

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару

выставили товар по самой низкой, среди конкурентов цене, при его полном отсутствии. Заказавшего клиента пытаются заставить купить что нибудь из имеющегося.
24 липня 2014

Не сподобалося: замовлення через корзину

12 липня 2014

Заказывал духовку. Наличие товара на сайте соответствует наличию, цена соответствует. Оперативно перезвонили, оплатил и через день получил товар на новой почте. Спасибо большое за такую отличную, оперативную работу и за качественный товар!
23 травня 2014

Заказывали стиральную машинку в этом магазине. От момента оплаты заказа до включения машинки прошло всего два дня, при том что ехала она из Луцка в Кривой Рог. Работают очень оперативно, отправили то что заказывали, в ходе телефонного разговора перешли на русский, если это кому-то важно конечно. Остались довольны и покупкой и работой магазина.
Відповідь представника «Lazeika»
Дякуюємо за гарний відгук. При наступних замовленнях вказуйте Ваш номер замовлення для знижки.