Android TV рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Автоматичний тонометр AND UA-611 (Японія), Замовлення №294

Хорошее обслуживание, все объяснили, быстро отправили, тонометр качественный, рекомендую!
Олег рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Тонометр A&D UA-704, Замовлення №1488

Хороша консультація, швидка доставка кур?єром! рекомендую!
Ekaterina1411 рекомендує цей магазин
11 вересня 2022

Купив: Інгалятор Omron NE-C28P, Замовлення №11158

Замовляла товар НП, замовила в п’ятницю, в суботу товар вже отримала в себе в місті. Швидко відправили, проконсультували з приводу користування. Упаковано якісно, комплектація так як і в описі товару. Рекомендую данний магазин для покупок! Якісно та швидко!
Відповідь представника «МедРай»
Дякуємо, що обрали саме наш магазин)Дякуємо Вам за відгук!
Andrew1980 рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Тонометр з голосовим супроводженням AND 1300, Замовлення №00570

Довго підбирав тонометр для свого батька і після декількох тижнів вибору ) та підказками від менеджера інтернет магазина МедРай, купив цей пристрій. Оформлення замовлення, та консультація від менеджера пройшли на відмінно. Після замовлення, приблизно через 3 години, тонометр був доставленний мені додому ( в квартиру ). Товар якісний, та має всі необхідні параметри для мого батька. Рекомендую цей тонометр і цього продавця.
Відповідь представника «МедРай»
Дякуємо за Ваш відгук!Нам приємно що Вам все сподобалося)
Олександр не рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Хотів купити: Метеостанция TFA , Замовлення №TSDYNXDWV

На сайті зазначено, що товар є в наявності. На дзвінки по зазначених телефонах не відповідають. Тобто уточнити наявність неможливо. Після оформлення купівлі на сайті прийшло підтвердження на пошту. Але через деякий час з невідомого телефону дзвонить людина та повідомляє, що товару немає. Втрачений час, як мінімум. Не раджу користуватись магазином. За інформацією на сайті не слідкують, поваги до покупців - "нуль".
Відповідь представника «МедРай»
Доброго дня ! Олександр, Дякуємо за Ваш відгук!!! Так буває що товар користується попитом і його швидко купують, наявність товару на сайті оновлюється 2 рази на протязі дня, можливо Ви зробили замовлення в тей момент коли наявність ще не оновилася! Вхідних дзвінків на наші робочі номера від Вас ми не отримували! Після оформлення Вашого замовлення до моменту дзвінка пройшло 18 хвилин! З нашого боку є провина перед клієнтом що до наявності товару, ми цього не заперечуємо, та завжди приймаємо відгуки що до нашої роботи! Ми будемо намагатися оновлювати наявність нашого магазину частіше! Менеджер спілкувався з Вами вічливо та з повагою! Гарного Вам дня!
anbendas рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: Автоматичний тонометр AND UA-777, Замовлення №FIDDGAGV

замовляв Автоматичний тонометр AND UA-777 замовлення робив о 19-00 на сайті, наступного дня о 9-05 зі мною зв'язався менеджер, уточнив замовлення, о 10-35 кур'єр уже був у мене. Тонометр новий, в справному стані, відповідає опису. Додатковим бонусом був подарунковий термометр. Кур'єр розповів, як користуватися та про гарантійні зобов'язаня Продавця рекомендую
Відповідь представника «МедРай»
Дякуємо за Ваш відгук! Намагаємося ставати кращими для Вас!
Катя88 рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Тонометр A&D UA-1100

Відповідь представника «МедРай»
Доброго дня. Дакуємо за Ваш відгук, дуже приємно) Стараємося для Вас) Гарного дня!
Heakun не рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Купив: кардіологічний Little Doctor Кардиологический стетоскоп Cardio, (LD-CARDIO)

Магазин не плохой. Консультант все рассказал и объяснил товар нашли и отправил сразу, Но курьер хам! Пообщавшись с такими людьми не хочется больше покупать товары в этом магазине, к сожалению. Правильно подбирайте персонал!
Відповідь представника «МедРай»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Ми приносимо свої вибачення за поведінку нашого курьєра, та обовязково проведемо профілактичну бесіду з ним ( що до правильного та вічливого спілкування з нашими покупцями) Ще раз приносимо вибачення та обіцяємо Вам ставати тільки краще.Гарного дня та чудового настрою. З повагою магазин Медрай!
Наталія рекомендує цей магазин
24 листопада 2019

Купив: Тонометр A&D UA-888E

Робота магазину ВІДМІННА! Ціна на товар була найнижчою по місту. Замовлення, зроблене в суботу вранці, підтвердили одразу і доставили менше ніж за 2 години! Кур'єр дуже привітний, гарантійний талон заповнений, обумовлений подарунок зробили і уточнили, як ним користуватися. Рекомендую всім! Побажання магазину: Бажано, щоб інформація про гарантію на товар відображалася не лише на сторінці товару, а і на Hotline.
Konstantin Mitsovsky рекомендує цей магазин
14 березня 2019