Anton Husiev не рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Хотів купити: Ноутбук HP Omen 16-xf0150nq (88C55EA), Ноутбук HP ENVY x360 13-bf0007nw (88C55EA)

Shved рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Lenovo ThinkBook 14 G6 IRL (21KGA00DIX), Замовлення №96096

Ihor Nedashkivskiy рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 8/256GB Onyx Black (SM-S921BZKG), Замовлення №96027

Дуже швидка доставка, приємна ціна
Honey рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-55-57WA (NH.QJAAA.002) 8GB/512GB CUSTOM., Замовлення №12

Nikita Yunoshev рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro White (SM-R510NZWA), Замовлення №94692

Regius рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №93569

Заказывал Apple iPhone 15. После распаковки оказалось, что на корпусе есть дефекты - скол в левом нижнем углу и царапина возле логотипа. Сразу позвонил, объяснил ситуацию. Вечером со мной связался сервис-менеджер интернет-магазина, принял претензию и уже на следующий день вопрос был решён. В итоге вернули деньги. Сервис на высоте! Рекомендую к сотрудничеству!
Михайло Полубок не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3)

Замовлялася модель товару з кодом (MTUX3), за фактом я мав сплатити модель з кодом (MTUX J/A). На питання чому мені продають інший товар, а не той, що я замовляв, виразної відповіді не отримав.
art lov рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Планшет Blackview Tab 18 12/256GB Gray, Замовлення №93503

Замовлення, терміни та отримання дуже зручні. Дякую за гарну роботу.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Дякуємо Вам за відгук!
yuraRudra рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: айфон, Замовлення №93852

Прийшло швидше від заявленого.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Дякуємо Вам за відгук!
Andriy не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal

Замовляв звичайну європейку версію, після оформлення замовлення виявилось, що версія японська. При отриманні мені дали якусь вже чорну, відкриту коробку, у якій був вже явно не новий телефон з потертостями на корпусі.