GiMViN M рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Black, Замовлення №72675

Рекомендую. Все Чудово.
Vlad Soloshenko рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Teclast M50 Pro 8/256GB 4G Blue, Планшет Teclast M50 Pro 8/256GB 4G Blue (M4P1/TL-112229), Замовлення №20450897338690

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Bmi рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Навушники Xiaomi Redmi Buds 5 Sunny Snow White , Замовлення №72137

Навушники просто чудові, звучання гарне, добре тримаються в вухах. Гарне обслуговування, рекомендую.
Евгений Гаврык рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 8/256GB Black, Замовлення №72327

Довго вагався купити на подарунок батькові звичайний X6 чи версію Pro. Випадковість вирішила що буде в нього звичайний Х6. Замовляв про версію, помилились та відправили звичайний. Телефон був потрібний вже в той день тому забрав його. Повідомив про помилку до магазину, вирішили питання за декілька днів, повернули мені різницю та зробили приємну знижку. Рекомендую, найнижчі ціни, та гарне ставлення до покупців
Taras Medvetsky рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №71222

Все швидко зробили.. вже не вперше купую девайси через цього продавця.
Максим Дигай рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q Revo White (QR02-00), Замовлення №71335

Все швидко, без зайвих рухів. Люблю щоб магазини робили чітко тільки те що потрібно без води і ліричних відступлень. Товар гарно запакований і справний.
Maksym рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Xiaomi RedmiBook Pro 15 Ryzen R7-6800H Gray (JYU4473CN), Замовлення №71230

Дуже швидко спрацювали, треба було ще нанести українські літери на клавіатурі, зробили все швидко та якісно. Одне але, при покупці сказали, що windows з китайською та англійською мовою, що підходило, але виявилось ,що там тільки китайська мова, довелось витратити пару годин для українізації цього чудового ноута.( робиться загрузочна флешка вінди з українською мовою та через відновлення встановлюється нова система з зберіганням діючого ключа, тобто віндовз остається офіційним та активованим)
Кирилл Дегтярев рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Snow, Замовлення №70093

Купував в магазині телефон Google pixel 7 Pro. Все було виконано чудово, швидко, вчасно, телефон приїхав коробці та з пломбами. Проте під час перевірки всіх функцій був виявлений заводський брак камери. Телефон було повернуто, сервісним центром підтвердився брак. На заміну, в цьому ж магазині придбав pixel 8 pro з доплатою, яким дуже задоволений. Рекомендую магазин за відповідальне ставлення до обов'язків, швидкість та чудові ціни
Володимир Лісовський рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Black, Замовлення №69817

Все супер, зв'язались швидко, все супер
Den Ivanchenko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: gtUr7F5usyM82bj, Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №69651

Максимально чітко і якісно. Купував по 100% передплаті 2 планшети на 25000. Рекомендую, якість добра, ціна нижча за альтернативні магазини.