Юлия Чала рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Black, Замовлення №60925

Дуже класний магазин, рекомендую! Все прийшло вчасно, ввічливий персонал. Товаром повністю задоволена. От уже 3 місяці користуюсь телефоном, і у захваті від якості. Дякую!)
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо Вам за покупку у нашому магазині. Ми вдячні за Ваш час, який Ви відвели на вибір наших товарів. Бажаємо приємних вражень від придбаного продукту та чекаємо на Вас знову. З повагою, команда China-Gadgets
Марян Герус рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ThinkPad T14s Gen 2 (20WNS2780R), Замовлення №65045

Це напевне найадекватніший магазин побутової техніки в Україні. Ноутбук був потрібен терміново, замовив в іншому магазині. Прочекав 4 дні, так і не привезли... А тут інша справа - сьогодні замовив, завтра ноутбук у тебе. Передзвонили, запитали, чи потрібно налаштувати віндовс, чи сам справлюсь. (таке дууууже мало хто робить)
Андрей Козак рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Смартфон ROG Phone 7 8/256GB Phantom Black, Замовлення №65176

Купив Asus rog phone 7, покупкою задоволений, гарне обслуговування, актуальні ціни, рекомендую.
Ваня Коваленко рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №64681

Гарні відносини до клієнта, рекомендую. Єдиний мінус що товар подешевшав через неділю
Андрей Биляков рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №Redmi 12 pro

Taras Hera рекомендує цей магазин

Купив: Електросамокат KickScooter MAX G30P, Замовлення №64121

Супер магазин. Треба було товар на другий день в іншому місті - дуже оперативно і якісно спрацювали!
Юлія Сидорук рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Фітнес-браслет Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №64256

Дякую за годинник. Магазин рекомендую)
Коля рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Фітнес-браслет Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №64006

Aymen Moumen рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi AirDots 2 Black (BHR4196CN), Замовлення №59731

Viktor Novitskij рекомендує цей магазин
29 вересня 2023