Aymen Moumen рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi AirDots 2 Black (BHR4196CN), Замовлення №59731

Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо Вам за покупку у нашому магазині. Ми вдячні за Ваш час, який Ви відвели на вибір наших товарів. Бажаємо приємних вражень від придбаного продукту та чекаємо на Вас знову. З повагою, команда China-Gadgets
Viktor Novitskij рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Blue, Замовлення №20450765601776

Nana рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №62704

Робила замовлення на цьому сайті вперше, дуже переживала, але це було дарма. Менеджери зв'язалися буквально відразу після оформлення замовлення, дуже ввічливі. Доставили смартфон дуже швидко. Смартфон класний, швидкий, усі характеристики відповідають заявленим. Замовлю ще у них технику неодноразово. Магазин рекомендую :)
Анастасія Бориченко рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 20000 mAh Black (PPXJ060001), Замовлення №62608

ESHIN рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №я забув

поко ф5 12/256 топ телефон, так ще і за найнижчу ціну на ринку. На 2к менше ніж в тому ж ... Стан телефона ідеал, новенький. Рекомендую!!!
Denmob рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black, Замовлення №63214

Отличный магазин, рекомендую!
Viktoria Ilkiv рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-75NM (NH.QLZAA.008), Замовлення №64103

За рекомендацією продавця придбала ноутбук,товар чудовий, гарантію оформили, продавець у всьому допоміг. Рекомендую цей магазин для покупок)
name777 рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE Black (SM-R895FZKA), Замовлення №61013

Oleg A рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI 10 Pro Power Bank 20000mah 65W Blue (QB823), Замовлення №61927

швидко зв'язались та відправили павербанк
Stanislav Demchenko рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI 10 PowerBank Type-C 20000mAh Black (QB820), Замовлення №61999

Все супер, швидко доставили.