Александр Олейник рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №61206

Найкраща ціна на ринку, телефон відправили в день оплати, при тому що це була субота. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо Вам за покупку у нашому магазині. Ми вдячні за Ваш час, який Ви відвели на вибір наших товарів. Бажаємо приємних вражень від придбаного продукту та чекаємо на Вас знову. З повагою, команда China-Gadgets
Sergei SH рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Смартфон realme GT Neo5 SE 12/256GB Blue, Замовлення №61688

Все чудово
Людмила Кравчук рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №61064

Чудовий магазин! Прекрасні ціни! Професійний персонал! Смартфоном задоволена із 12 на 12! Магазин рекомендую!!! Дякую!
Юлія Мушинська рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №61330

Доброго дня! Замовлення отримала.Все супер.Дуже дякую.Обов'язково замовлятиму ще. P. S. Замовляємо у вас вже втретє. Як завжди вчасно.
Andrew рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Mint Green, Замовлення №61030

Марія Кононець рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Violet (SM-A546ELVD), Замовлення №60724

Рекомендую магазин China-Gadgets при покупці техніки та аксесуарів до неї. Чудова якість, вчасна доставка, найвигідніша ціна по ринку. Приємний та дружні у спілкуванні та підборі товарів персонал. Не сумнівайтеся, якщо хочете обрати саме цей магазин.
Leestar375 рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Mi Smart Band 7 Black, Замовлення №57934

SaSQuaTcH рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №60579

Хотів купити спочатку redmi note 12 turbo, але продавець попередив, що це азіатська версія і nfc працювати не буде, а могли просто продати і нічого не казати, тому за порядність 5зірочок. Також після замовлення на сайті зі мною швидко зв'язались, а телефон відправили вже в той же день. Я дуже задоволений магазином за швидкість обробки і доставки замовлення, а також за нюанси, про які попередив продавець, тому poco f5 вирішив купити саме в них.
Орест Засядько рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №58091

Все доброе, товар якісний та оригінальний. Швидка доставка та актуальна ціна
Олексій Крепко рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Star Blue, Замовлення №58340