Андрій zav не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Корпус Creator C1 Black (APCM-CR01043.11), Замовлення №53799

Ігор Вірстюк не рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Хотів купити: Мобільний телефон Samsung SM-A047F/32 (Galaxy A04s 3/32Gb) Black (SM-A047FZKUSEK)

Ніхто так і не зв'язався.
Андрей не рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) MR90X, Замовлення №Замовлення №1425

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

позвонил, сказали есть по наличию, оплатил на реквизиты которые скинули в телеграмм. сумма та же что и на сайте указана. отправим в пятницу, звоню - отправим после обеда. сегодня опять звоню - переключили на автоответчик и не берут трубку. если нужно подтверждение оплаты - предоставлю.
Александр рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка LMW-2075M, Замовлення №№00051990

оперативно зв'язалися, замовлення було виконано в обумовлений термін, рекомендую
panas myrnyi не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: електрична плита, Смарт-годинник Watch Fit 2 Midnight Black (55028894), Замовлення №123123

Сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

купив електричну плиту, приїхала з відірваною з одного краю нагріваючою поверхнею, на скарги ніяк не реагували, краще не купуйте
Elina Elina рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Витяжка ELEYUS LOTUS 1000 60 INOX, Замовлення №1

secam2001 рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Liebherr GN 2323, Замовлення №45129

Дуже задоволений професіоналізмом та якістю обслуговування в цьому магазині. Так само, як і морозильною камерою, яку вчасно отримав
Ігор Buyer не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Маршрутизатор ASUS RT-AX53U, Замовлення №244

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Іра Коміслива рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Видеокарта Gigabyte GeForce GT730 2048МЬ (GV-N730D5-2GL), Замовлення №44436

Магазин супер , оформили швидко , персонал супер молодці .
ualyrics рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Занурюваний блендер RTB850-B, Замовлення №43941

Хочу подякувати за цей блендер. Менеджер довго з нами мучився, десь чути було, що вже ми його дістали, але стримувався та довів нас до покупки. Одним словом, подяка від моєї родини.