Settinglife рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач Silicon Power Ace A55 256 GB (SP256GBSS3A55S25), Замовлення №0000157078

Є у мене такий тільки на 128 ГБ, вирішив збільшити об'єм пам'яті зупинився на Silicon Power A55. Зв'язалися швидко все гуд. Сподобалась наявність платежу у відділенні в той час як інші деякі магазини вимагають передплату.
Daniel Vet. не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TOTOLINK A720R, Замовлення №0000156696

Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH

чому магазин вказує що гарантія офіційна?Офіційна гарантія від виробника 24 місяці. офіційна гарантія виробника 60 мсіяців
Mamontov18 не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB Blue

Заказал на на сайте за 7896, а потом мне звонят из магазина и говорят, что это ошибка и цена 9900. 2 тысячи разница. Маленький обман, чтобы оказаться вверху списка. Кстати,за неделю "ошибку" так и не исправили.
Дмитрий Пивень не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Saturn ST-CM0165, Ріжкова кавоварка еспресо Saturn ST-CM0165, Замовлення №0000156269

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

icherevach рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 грудня 2023

Купив: Миша Logitech B110 Silent дротова (910-005508), мишка logitech b110 silent, Замовлення №0000155231

купив мишку лоджітек сайлент, по коробці серійник і модель не співпадає з вмістом. Я забрав, бо треба була мишка на заміну такій же 810-006358. По факту прийшла така ж, скажемо я не розчарований, але це обман.
магазин зв'язався зі мною і проблема була вирішена. Дякую за швидке вирішення проблеми
5 грудня 2023 Відповісти
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Setevuha.ua, Замовлення №52054

Доброго времени суток! Приобрёл в Setevuha.ua жесткий диск на 8 Тб WD Red Plus 8 TB. Прислали быстро, цена соответствует. Магазин к сотрудничеству рекомендую
stalker0 не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Адаптер-переходник BASEUS USB Type-A (F) USB Type-C (M), Адаптер USB Type-C Baseus Ingenuity Series Type-C Male to USB 3.1 Female Mini OTG Blue (ZJJQ000003), Замовлення №№0000051900

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

У описі товару на сайті продавця - видача "сьогодні", фактично - на наступний день у другій половині дня.
beat не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ Merlion 12V-12Ah (GP12120F2)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

slava302 не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Комплект (клавіатура + миша) A4Tech Fstyler FB2535CS Smoky Grey, Замовлення №№1-000001103

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

На жаль зіткнувся з дуже дивною поведінкою магазина. З деяких причин був змушений відмовитись від товару, на що отримав погрози у вигляді "особливих умов при подальшій купівлі". Цікаво це поведінка персонально оператора чи політика залякування самого магазину. Огидно спілкуватися в такому ключі і навіть без погроз бажання ще щось замовляти відпало назавжди. Дуже НЕ рекомендую !!!