nicolaStayer рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: MYCOND Roomer Eco 25, Замовлення №11111111

Отримали грамотні поради від консультанта, бо було багато питань щодо вибору моделі, але отримали вичерпні відповіді. Товар прийшов вчасно, подарунку по акції не було в наявності (про це повідомили відразу), натомість отримали знижку, ще й в плюсі залишились. Осушувач працює добре. Магазин однозначно рекомендую
Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Дуже вдячні за щирий відгук. Впевнені, що осушувач і далі буде працювати якісно!
Viktor Qwerat рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Mycond Roomer Smart 12, Замовлення №SH000000284

За 2 часа понизил влажность в комнате 20 м2. окна перестали потеть. Менеджеру Юрию спасибо за консультацию и подбор. Рекомендую!
Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Спасибі, що обрали наш інтернет-магазин. Дякуємо за надісланий відгук і позитивну оцінку.
Serhii Maksymenko рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Купив: Осушувач повітря MYCOND Tibo 12, Замовлення №SH000001834

Звернувся за допомогою при підборі осушувача повітря в свою квартиру. Менеджер Юрій (йому окреме ДЯКУЮ) вислухав мене, зрозумів мою потребу та запропонував модель осушувача. Пояснив мені чому саме цю модель необхідно придбати. Після кількох днів користування я зрозумів що рекомендація була дійсно вірна. Вологость в нормі, сам осушувач тихенький як і говорив Юрій, я дуже задоволений та рекомендую магазин за їх серіс. Дякую та бажаю успіхів в продажі.
Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Сергій, спасибі, що обрали наш інтернет-магазин. Дякуємо за надісланий відгук і позитивну оцінку.
MixFix рекомендує цей магазин
19 березня 2021

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer 12, Замовлення №Sh00000407

Я задоволиний товаром, зручний у використані, дякую.
Дякуємо вам за відгук!
Константин Гаврилян рекомендує цей магазин
16 лютого 2021

Купив: Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD

Приємно купувати товар у людей, які знають свою роботу. Відправили оперативно, після отримання проконсультували,як користуватись. Рекомендую.
Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Костянтин, дуже вдячні за щирий відгук. Впевнені, що осушувач і далі буде працювати якісно!
Евгений Варнава рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Осушувач повітря Ballu BDH-25L

Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Евгений, большое спасибо вам за отзыв!
віталій корол рекомендує цей магазин
16 січня 2021

Купив: Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD

Дуже задоволений магазином Osushiteli.ua. Я моніторив їхні ціни на осушувач ще за місяць до чорної п'ятниці, а замовив осушувач перед Новим 2021 роком. Хотів найновішу модель (згідно параметрів) і мені запропонували дві (на вибір), пообіцявши ще й знижку (кроме акційного гігрометра в подарунок). Відразу по Новому році, я отримав осушувач, який відповідає заявленим параметрам. Дякую менеджеру за пораду, а також за спілкування українською мовою!
Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Віталій, Дякуємо Вам за щирий відгук про наш Інтернет-магазин. Раді були Вам допомогти!
IrinaIII рекомендує цей магазин
14 січня 2021

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer 12, Замовлення №4729

Дякуємо Вам за відгук!
13 січня 2021

Купив: Осушитель Mycond

Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Ігор, щиро вдячі Вам за ваш відгук!
Andrei Tkachenko рекомендує цей магазин
8 січня 2021

Купив: CH-D010WD2-24LD NEW

Покупка оправдала, мои ожидания, спасибо менеджеру за подборку товара.
Відповідь представника «Osushiteli.ua»
Андрій, щиро вдячні вам за відгук.