John не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: Складаний ніж Boker Plus Intention II Coyote (01BO483)

Зайшовши на товар - не зміг придбати його. Сайт не виконує норму Закону "Про забезпечення функціонування української мови". У цьому магазині за замовчуванням російський язик, а державної мови взагалі немає! (з 16 липня 2022 року усі інтернет-ресурси, які використовуються в якості інтернет-представництв суб’єктів господарювання, зареєстрованих в Україні повинні мати основну версію українською мовою, яка має завантажуватися для користувачів в Україні за замовчуванням)
Oleg не рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Хотів купити: Москвофіли

На сайті немає української мови. Не рекомендую даного продавця
Oleksandr Shevchenko не рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Хотів купити: Складаний ніж Benchmade 940 Osborne (940SBK)

Сайт не має української, та вказує на наявність сторінкі вКонтакте
tolik199411 рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Пневматичний пістолет Blow H01, Замовлення №№19251

Обещали выслать в понедельник я купил в пятницу выслали в пятницу я получил в субботу в 11-35 супер молодцы
Наталья Стрий рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: 04BO606 Набор маникюрный Boker Classic, Замовлення №18939

Купила одразу два набори на подарунки, переживала, але марно - якість чудова! Менеджери чемні, товар добре запакований, прийшов швидко. Процвітання магазину і всім нам Перемоги!
Old Cat рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Нож Boker Plus Leviathan G10, Замовлення №18455

Все швидко та по-діловому. Дякую, і - до нових зустрічей.
Василий Зинченко рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Пневматическая винтовка Crosman Vantage NP с прицелом, Замовлення №14958

Давно обращаюсь к интернет магазину Кобра за приобретением ножей. Решил также приобрести и пневматическую винтовку. Работа магазина как всегда на уровне!!!
Yevgeniy_Aleksandrovich рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Купив: Мачете Cold Steel Kukri Machete 97KMS, Замовлення №14411

Заказал мачете Cold Steel со скидкой, забрал на НП на следующий день! Отправили через пару часов после оформления заказа, из Днепра в Киев пришел меньше чем за сутки. После получения перезвонил в магазин с просьбой отправить копию тех. вывода экспертизы МВД о непринадлежности моего мачете к ХО, оперетивно прислали. Очень доволен магазином и приобретением!
Александр Пашковский рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: Пневматическая винтовка Beeman Mantis с газовой пружиной Vado + оптика 4х32, Замовлення №20450398470414

Робив замовлення по телефону. Проконсультували, допомогли із підборлм куль. Розповіли, як самому розконсервувати. Дякую хлопцям. Гвинтівка супер. І приємна ціна.
Еклема Алексей рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Купив: 2226 Нож KA-BAR Mark I, Замовлення №13624

Все прошло отлично, спасибо .