Олександр рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Мультитул Charge TTi PLUS (832528), Замовлення №рахунок 876

dicoshotline рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Штучна ялинка Deluxe Slim Abies Nordmann зелена 2,15 м (8711473890204), Замовлення №12345

Потрібна була ялинка до 19 числа. Інші магазини писали що забрати можна буде лише з 20 числа. А тут замовив і отримав 17-го
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Будемо намагатись тримати високу планку. Бажаємо Вам всього найкращого.
tumka22 рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Термосумка Ezetil 18л

Роман Сухенко рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Time Eco Стол раскладной ТЕ-150 Т овальный

Привітний та доброзичливий продавець. Оперативна безкоштовна доставка. Приємні ціни. Рекомендую цей магазин!
ALEX KRLN рекомендує цей магазин

Купив: Victorinox Swiss Army Spartan

РевольверВалера рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Флобера

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Крутая игрушка, быстро пришла в отделение новой почты, особенно порадовал вежливый и компитентный продавец!
Myron Myron рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Газопружинно-поршнева гвинтівка Ironhide .177 4х32мм (BIH17TDNS-SX), Замовлення №20450477346731

Компетентний, привітний та доброзичливий продавець. Оперативна робота - миттєве реагування як в електронному, так і в телефонному режимах, швидке відправлення. Демократичні ціни та система знижок, висока якість товару і безкоштовна доставка. Все це дає підстави рекомендувати магазин. Дякую за працю!
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи! Нехай довго служить!
cartman рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Біотуалет, Замовлення №2290

Найкраща ціна на просторах Інтернету і доставка швидка
Відповідь представника «BOLOTO»
Дуже дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Будемо намагатись тримати високу планку. Бажаємо Вам свього найкращого.
Ievgen Zhukovskyi рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Купив: Решітка-днище для компостера для Thermo-King 400/600/900L черная (626100)

покупкой доволен, рекомендую магазин
Відповідь представника «BOLOTO»
Здравствуйте, большое Вам спасибо, будем рады помочь!