Давшан Ярослав рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Armor 8 Pro 8/128GB Orange, Замовлення №111447

Гарний магазин, відправили швидко! Ввічливий консультант. Телефоном користуюсь вже місяць, нарікань немає! Рекомендую!
Кузнецов Иван рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G 8/256GB Blue Global Version, Замовлення №110956

На момент покупки тут була найнижча ціна цієї моделі телефону. Продавцем задоволений, зробив усе швидко та якісно, ??не підвів. Магазин рекомендую!
Фесенко Алекс рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Навушники TWS Buds Air 3 Starry Blue, Смартфон Poco M5s 8/256GB Grey, Замовлення №111057

Купував тут телефон та навушники. Якість товару чудова, магазин спрацював миттєво. Із задоволенням користуюся! Дякую за вчасну доставку та Вашу клієнтоорієнтованість!
Гайдук Степан рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Blue, Замовлення №112013

Швидко, професіонально та якісно, продають саме те що треба. Все було виконано на 5+. Дякую
Матвейчук Олег Олегович рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Гидрогелевая противоударная прозрачная пленка для любой модели смартфона (Китай), Замовлення №111957

Гарний магазин! Оперативно відправили товар. Рекомендую!
Edgar Marsik не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: Планшет Tab 18 12/256GB Turquoise Green

На сайті одна ціна, потім починають розказувати, що ціна через колір міняється
Олексій не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 8/128GB Star Blue, Замовлення №111408

Замовив післяплатою. При огляді було помічено наступне: 1. нема гарантії 2. нема фіскального чеку. Чек Нової Пошти - це добре, але не є доказом купівлі саме в цьому магазині Результат: відмова від отримання.
На прохання повернути суму часткової передоплати не реагують.
23 лютого 2024 Відповісти
Aleksandr Ego не рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №111264

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Никому не рекомендую. Прислали китайський вариант, без чека и гарантії, одна из пломб была вскрыта. Предложили отправить им товар обратно без документов, на что я отказался, и правильно сделал. Пообещали выслать весь пакет документов и прислали чек не на мою покупку. На телефонные звонки не реагируют. Худшее отношение к обязанностям продавца которые я видел за много лет...
Sasha рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Зарядна станція RIVER 2 Max, Замовлення №110942

Брали хлопцям зарядну станцію, гарна ціна на такий девайс, все нове, працює справно в тяжких умовах.
Ageispolis рекомендує цей магазин
21 листопада 2023