Владимир Плис рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A8+ 2018 32GB Gold (SM-A730FZDD), Замовлення №99301

Дякую магазину за вчасно отриманий товар. Все було зроблено на високому рівні. Особливо менеджеру за професійну консультацію і доброзичливість.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Володимир, дякуємо, що обрали наш магазин! Чекаємо на ваші нові замовлення!
Архімед рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Xiaomi Mi Power Bank 2 5000mAh Silver (PLM10ZM), Замовлення №175594211

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Звісно я бачив повідомлення, що деякі товари йдуть з предоплатою але не очікував, що вона буде потрібна для такого, відносно не дорогого, товару. А крім цього то все пройшло достатньо оперативно і без нарікань.
Дякуємо за покупку!
Ivan.M не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 листопада 2021

Купив: Електробритва чоловіча MiJia Electric Shaver (MJTXD01SKS), Замовлення №99682

Сподобалося: відвантаження товару

Зробив замовлення, оплатив повну вартість. Виявилось що приїхала не ця модель що зазначена на сайті та hotline. Представник магазину запевняє, що це та ж сама модель тільки для ринку європи. Скріншоти двох товарів додаю. Висновок: модель яка до мене приїхала на хотлайні коштує дешевше! Продають дешевший товар під видом дорожчого. P.S. "чек" немає юридичної сили!, це просто папірець на якому не вказано назви юр.особи та адреси!
Andrewko рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Заказанную клавиатуру, получил на следующий день. Оказалась бракованой, клавиша ctrl была сломана, и начала выпадать. Снял видео и отправил в поджержку. Заменили, новая пришла через 4 дня. Эта работает хорошо, спасибо!
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Спасибо Вам за отзыв! Извините, что столкнулись с проблемой в товаре, сделали всё, что бы как можно быстрее решить ваш вопрос. Спасибо за доверие!
frazer рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Смарт-годинник Honor MagicWatch 2 46mm Charcoal Black (55024945), Замовлення №99521

Привезли вовремя. Забрать не успел. Магазин держит резерв 24 часа. Учитывайте. Выдал Антон. Получил в подарок кабель . Спасибо!
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Благодарим за покупку и отзыв! Надеемся эти часы Вам очень понравятся, и вы придёте к нам за новыми устройствами :)
Оля Оголюк рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Купив: Чохол для смартфона Samsung G998 Galaxy S21 Ultra Clear View Cover with S Pen Black (EF-ZG99PCBEG), Замовлення №99472

Сразу перезвонили, уточнили когда можно приходить. Все быстро выдали. Спасибо. Очень довольна. Отдельно хочу отметить работу сотрудника Павла. Очень аккуратно все сделал. И плёночку наклеил и все мои хотелочки сделал (несколько раз просила достать телефон из чехла и протереть телефон)
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Ольга, спасибо Вам за отзыв! Ждём вас снова!
Tihon02 рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner S7 White, Замовлення №98697

Все ок. Ціна. Доставка. ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Дякуємо Вам за покупку! Звертайтесь знову у наш магазин!
Александр Мороз не рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 5G 8/128GB Truffle Black

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Никто не связался вообще! Долго писать не буду сказали товара нет! Т.к. изначально оформил заказ по заниженной цене предложили если товар все таки нужен оформить новый заказ по "правильной " цене КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Сначала ссылались на отсутствие товара, после на технические ошибки.... Общество защиты прав потребителей с удовольствием выслушает познавательную историю! РЕБЯТА НАУЧИТЕСЬ РАБОТАТЬ СОБЛЮДАЯ ЗАКОНЫ, И НЕСТИ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА СВОИ ОШИБКИ!
KSergA рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Купив: Samsung Galaxy Note, Замовлення №99275

Приємно купувати в магазині де все так як потрібно і головне вчасно. Окреме дякую менеджеру Павлу.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Дякуємо Вам , що обрали магазин All-Ok! Чекаємо на Вас знову!
Татьяна Никитюк рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M62 SM-M625F 8/256GB Blue

Швидко.Точно.Зручно. Окремо вдячна менеджеру Денису, приємний в спілкуванні та справжній професіонал своєї справи. Сервіс на вищому рівні. Дякую.
Представник магазину «All Ok - Все О'кей»
Тетяна, дякуємо Вам за довіру до нашого магазину! Чекаємо на вас знову!
3 листопада 2021 Відповісти