Дмитрий Лашин рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Galaxy Buds2 Lavender (SM-R177NLVA), Замовлення №111523

Обирав де купити навушники і зупиився на цьому магазині, оскільки тут нижча ціна. Навушники були в наявності, їх одразу надали у службу доставки. Отримав через 2 дні на пошті, по срокам ок. Магазин чудовий і я можу його радити.
Давидяк Зиночка рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Гидрогелевая противоударная прозрачная пленка для любой модели смартфона (Корея), Смартфон Redmi 10 2022 6/128GB Carbon Gray (no NFC), Замовлення №110683

Магазин соответствует своему названию - все ок. Купила телефон и защитную пленку на сайте магазина, быстро оформили и отправили. Телефон хороший, новый, без дефектов.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Дякуємо за довіру. Звертайтесь ще! Мирного Вам неба!
Вячеслав Корецкий не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Смартфон K15 Pro 8/128GB Black, Замовлення №107626

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Брал телефон, оказался с заводским браком. Всё согласовали, отправил. После отправки на 4 месяца включили игнор. И вместо ремонта или возврата средств, прислали обратно смартфон с заводским браком. Зачем мне на руках бракованный девайс за 8к так и не понял.
Александр рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Блеквью 7200, Замовлення №110172

Дуже дякую! Купив блеквью 7200 Отримав замовлення на наступний день. Якістю замовлення і обслуговуванням задоволений.
Саша 477 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 липня 2023

Хотів купити: Xiaomi 12X 8/256GB Gray

Зробив замовлення 110163 , телефон Xiaomi 12X 8/256GB Gray, з передоплатою у 500 грн, прийшов не Gray a Blue. Без гарантійного талону, хоча це питання обговорювалося з представниками магазину, під час переписки у телеграмі. Написав у магазин, знову ж таки в телеграмі , прочитано, але жодної реакції !?! Можливо неділя вихідний, але більш ніж впевнений якби зробив замовлення то його прийняли б!
І того: вівторок ранок питання вирішено дуже оперативно, було запропоновано на вибір повернення передоплати або ж телефон який я замовляв. При цьому приємно обговорили з представником магазину по телефону всі питання. Враховуючи ринкову ціну мого замовлення рекомендую до покупки, шкода що вийшла така прикра помилка під час відправлення.
25 липня 2023 Відповісти
Доброго дня Олександре, скажить будьласка, чи була на коробці плівка і пломби та чи взагалі глобал версія? Шукаю в якому магазині купити і багато де пишуть що все вскрито та взагалі продають вжиті або з ремонту, під виглядом нових
12 вересня 2023 Відповісти
Dan не рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 12

Заказав товар на вихiднi по однiй ценi. Передзвонили сказали що нема у наявностi. Заходжу на сайт э але за завищеною цiною.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня. Вартість товару на вихідних може бути не актуальною, так як в цей період ціни не оновлюються. Актуальна інформація у будній день. Також товар може закінчитись на складі, а через кілька годин/днів може бути прихід товару. Це нормальний процес, що товар закінчується і приходить.
Дмитрий Козаков рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Garmin Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-10), Замовлення №109874

Замовив собі годинник - хлопці швидко передзвонили, уточнили деталі замовлення та зорієнтували по доставці і тепер я щасливий власник крутого годинника) Всім рекомендую
Дмитрий Полтавец рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Смартфон 9i 6/128GB Prism Blue, Замовлення №109587

Зробив передплату 500грн, розумію, війна, зараз можуть не забрати товар, ще й замовляв на кордон з молодовою)). Все пришло дуже швидко, запаковане, з фіскальним чеком. Ціна і обслуговування - All Ok!
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Дмитро, дякуємо за те що вибрали нас і зробили замовлення. Приємного користування товаром!
Oleksandr рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Чохол для смартфона iPhone 12 mini Leather Case with MagSafe - Black (MHKA3), Замовлення №109608

Купив чохол за дужа приємною ціною. Думаю что за такі гроші буде копія, але прийшов оригінал, упаковка і всі папірці на міці. Відправили швидко, рекомендую
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Олександр, дякуємо за відгук і замовлення. Приємного користування, звертайтесь до нас ще!
Samrockwell рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Смартфон Galaxy A53 5G 6/128GB Peach (SM-A536BZON), Замовлення №109597

Купив нещодавно коханій новий смартфон, в самсунгах не розуміюсь, підібрали те що треба, дружина задоволена, замовлю ще у вас аксесуари
Дякуємо Вам!