Тёма Палеха не рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W Black (PPCX020001)

На дзвінки не відповідють. У соц мережах (чатах) також
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня! Можливо ви зателефонували в неробочий час, або коли у нас не було світла, а відповідно і зв`язку. Спробуйте залишити замовлення і ми із вами зв`яжемось
Представник магазину «All Ok - Все О'кей»
20 січня 2023 Відповісти
Еретик рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Blackview BV7100 6/128GB Mecha Orange, Замовлення №108909

До магазину жодних питань. Товар, відправка - все добре. Була невелика плутанина колір ціна, це вирішилося за 5 секунд. Магазину та консультантам ++++.
Даша Мідзяновська не рекомендує цей магазин
4 грудня 2022

Купив: Powerbank Xiaomi Redmi, Замовлення №108386

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня! Нам прикро, що ви у нас не змогли придбати павербанк, але ми його отримали назад поштою - він у абсолютно робочому стані можливо просто правцівник НП не пішов вам на зустріч і не дав зарядити павербанк хоча б 5 хвилин, або ви його не попросили про це? Так як товар йде запакованим, і ніхто їх перед відправкою не перевіряє. Ми також Вам пропонували привезти нашим кур`єром по Києву, у якого є завжди із собою зарядка, ви б могли із ним перевірити чи працює товар. Щодо відгуків на хотлайні - вони проходять сувору модерацію, їх не можна просто так написати або видалити, тому ваші підозри не відносяться до нашого магазину. Щодо чеку - не було світла на складі, тому не змогли роздрукувати, відправляємо в електронному варіанті - він також дійсний згідно чинного законодавства. Повернення товару відбувається не за чеком, а за серійним номером товару, який є на коробці, і забитий в нашу базу, ми ніколи нікому не відмовляли у поверненні, якщо товар має товарний вигляд, сходиться серійний номер із базою. Бажаємо вдалих покупок!
Владислав рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Green (SM-S901BZGG)

Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Владислав, дякуємо за оцінку! Звертайтесь ще!
FX не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 листопада 2022

Купив: Смартфон Motorola G200 8/128GB Glacier Green (PASH0026ROE), Замовлення №108150

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Замовлено телефон, ціна 13939 грн. Потелефонували за передплату 500 грн. Отримавши передплату вислали з накладеним 19439 замість (13939-500=)13439. Поки що чекаю поки поправлять. Чесно кажучи з'явилось бажання отримати назад передплату і все. На фронті знаходжусь і треба терміново був телефон, а тут таке.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня! Нам прикро, що сталась така ситуація. На жаль, вона виникла через перебої зі світлом, як тільки ми отримали від вас інформацію про неправильно вказану нами суму - ми одразу ж передали інформацію на склад для виправлення. Інформацію було змінено ще до приїзду посилки на відділення.
Представник магазину «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня! Нам прикро , що сталась така ситуація. Нажаль вона виникла через перебої зі світлом, як тільки ми отримали від вас інформацію про неправильно вказану нами суму - ми одразу ж передали інформацію на склад для виправлення. Інформацію було змінено ще до приїзду посилки на відділення.
19 листопада 2022 Відповісти
Игорь Скворцов рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F 4/64GB Black (SM-G525FZKD), Замовлення №108006

Заказал телефон, отправили оперативно, получил в тот же день, оригинал, все гуд. К сожалению, при заказе недосмотрел отсутствие у телефона важной для меня фичи(сканера отпечатка пальца), так что запросил оформление возврата, по моей невнимательности. Продавец предоставил адрес новой почты, отправил ему телефон, через 5 дней вернули деньги на карту. Рекомендую к сотрудничеству, ответственный и внимательный магазин.
Екатерина Крылова рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 30000mAh (PPLG-A01), Замовлення №107577

zmey_ua не рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Graphite Gray (no NFC), Замовлення №106438

Татьяна берез рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02), Замовлення №106523

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказала здесь павер банк, пришел с неработающим разъемом. Для замены мне надо было отослать за свой счёт товар обратно в магазин, и после проверки мне выслали новый . Так как брак был подтверждён производителем то мне вернули деньги что я за доставку уплатила и новый прислали сейчас все ок. Сначала меня смутило, что я должна платить за доставку бракованного, но магазин честно потом все вернул, осень порадовало , обслуживание хорошее, спасибо
Микола Нух рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Sky Blue, Замовлення №106563

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Изначально хотел заказать с оперативкой на 6 гб, но его не оказалось в наличии, мне предложили на 4 гб, я согласился, но это не очень понравилось. Из плюсов, посоветовали купить защитную гидропленку на экран, обещали, что выдерживает падение об дерево и тд. И я не пожалел! Классная вещь! За плёнку плюсую отдельно!