Мирослава Куц рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Samsung galaxy watch active 2 40 silver, Замовлення №105684

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Заказывала черные часы этой серии, пришли по предоплате, не понравился мне цвет. Захотела обменять на серебро, в итоге предоплату мне не вернули, а просто доплатила оставшуюся необходимую сумму для серебристых. В общем м целом обмен произошёл без проблем со стороны магазина, но не понравилось что платить за доставку надо мне. Переплата получилась
Раиса Музыка рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Ppdml-n01, Замовлення №104688

Выбирала павербанк для мужа, очень понравился магазин из-за работы менеджера. Сначала модель выбрала другую , но после детального опроса))) менеджер посоветовал павербанк на больше объема и с правильными разъёмами. Доставку заказывала новой почтой, отправили на следующий день, все быстро.
Володимир нехай рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Смартфон OnePlus Nord 2 5G 8/128GB Gray Sierra, Замовлення №104666

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Дуже сподобалось як повів себе магазин в час скачків долару. В наявності в той день телефону не виявилось але через декілька днів мені продали по чудовій цінні, хоча я дуже хвилювався що підскочить ціна. Користуюсь майже місяць все ок, відмічу для себе цей магазин. Дякую!
Анастаси малала рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Смартфон realme 8 6/128GB Cyber Black, Замовлення №104664

Не сподобалося: відповідність умов оплати

З самою покупкою все добре, але не сподобалася що менеджер не розповів детально про доставку та післяплату. Довелося сплачувати додаткові комісії. Хотілося б щоб продавець більш детально узгоджував процес доставки та суму яку потрібно буде сплачувати. З смартфоном все чудово, працює без нарікань
Наталі Удод рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm, Замовлення №106431

Обдзвонила декілька магазинів, і саме тут запропонувала найшвидшу доставку. Замовлення доставили кур'єром в той же день, все круто. Кур'єр дуже ввічливий, відповів на всі питання та надав всі документи
Єліза Кучер рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A12 Nacho SM-A127F 3/32GB Black (SM-A127FZKU), Замовлення №106325

Купувала нещодавно в цьому магазині смартфон. Робота персоналу дуже сподобалася, але з'явилися проблеми з динаміком. Після звернення до магазину мене направили в в офіційній сервіс центр, так як гарантія рік від виробника. Дуже рада що телефон офіційний і по гарантії все пройшло добре, зараз ніяких нарікань немає. Дякую магазину
SOLARIS TV не рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F3 6/128GB Ocean Blue, Замовлення №105970

Прислали бракованный телефон , пока он ехал, и обнаружился брак цена его цена поднялась на тысячу , огромнейший брак екрана , на белом фоне у вас будут минус глаза от радуг
Я також замовив у них, тепер якось непонятно
24 червня 2023 Відповісти
Кирилл здравств рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Смартфон Oukitel WP10 8/128GB Black, Замовлення №106134

Почитал отзывы и тоже хочу отметить что магазин хорошей, цены тоже очень бюджетные, но наличие надо обязательно уточнять у менеджера. Хотел другую модель этого производителя, но ее по итогу не оказалось в наличии. Но радует что менеджер очень профессионально посоветовала другие подобные модели и помогла выбрать аналог. В целом покупка прошла хорошо
Валерий домац рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Sky Blue, Замовлення №106110

Мне понравился магазин, очень вежливые менеджеры и хорошие цены
Олекса Золотаренко рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Mint (SM-A528BLGD), Замовлення №106061

Дуже приємно здивувала клієнтоорієнтованість продавця у час курсових стрибків. Пішли на зустріч, організували доставку і надали необхідні документи. Обидві сторони були задоволені співпрацею (я - то вже точно)