Buyviter рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: AV-система Shuttle SDMN-7070 Black/Multicolor, Замовлення №572

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Зателефонував для замовлення - перша обрана система була відсутня в магазині, запропонували кращу, дорожчу. було куплено кращу. На картці пам'яті було завантажено багато карт. При встановленні майстер сказав, що рідко які магазини так відповідально ставляться до цього питання. Тож окрема подяка за хороші карти. Відправка відбулась в домовлений час. Твоар прийшов цілий та неушкоджений. Все робоче. Покупкою доуже задоволений. Рекомендую покупку в даному магазині.
wynary рекомендує цей магазин
21 травня 2019

Купив: Pioneer MVH-09

Швидка доставка, привітні продавці. Купляв магнітолу іншого виробника, але вона мені не сподобалась, без проблем поміняв на Pioneer MVH-09, якою задоволений.
Oleksandr Serebriy рекомендує цей магазин
27 березня 2019

Купив: Магнітола Stuttle SUD-388, Замовлення №7433

Купив магнітолу Stuttle SUD-388, якістю товару задоволений, звук зовсім не тихий, як я думав раніше. Рекомендую даний магазин.
glibzhavoronkov не рекомендує цей магазин
20 серпня 2018

Купив: CYCLON MP-1017R BT

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал магнитолу. CYCLON MP-1017R BT Пришел глючный экземпляр. В течение недели отправил за свой счет обратно для замены. Сухая коммуникация. Магнитола три недели лежит в сервис-центре. Вместо замены - ремонт. Доставка обратно снова за свой счет. В итоге из магазина имею магнитолу после ремонта на 150 грн. дороже ее стоимости. Магазин и их сервис не рекомендую.
22 листопада 2017

Купив: Автомагнітола Pioneer DEH-X5900BT, Замовлення №3461

Хороший магазин, грамотный вежливый продавец всё разложил по полочкам.Приятно было пообщаться и совершить покупку. В дальнейшем буду рекомендовать этот магазин друзьям.
Сергей Гаврись рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 листопада 2017

Купив: Pioneer DEH-X5900BT, Замовлення №3445

Всё хорошо :) Нормальный магазин :)
Alex Zhovnir рекомендує цей магазин
21 вересня 2017

Купив: shuttle sdmn-7060, Замовлення №923493

Крутые ребята, доставили очень быстро, при том, что изначально я заказывал на другом сайте, но меня подставили, а эти ребята доставили, так что не пришлось переносить запись в СТО. Кроме того быстро обменяли на модель с GPS, поскольку сначала заказа без. Очень доволен. Спасибо большое! Рекомендую!
Lukky рекомендує цей магазин
24 грудня 2015

Купив: Видеорегистратор ParkCity DVR HD 710

Отличные ребята. Не раз делал покупку. Всегда только положительные эмоции от общения заказов. Отдельная благодарность Александру! Всем рекомендую!
Hl2015 не рекомендує цей магазин
8 грудня 2015

Сподобалося: наявність

21 грудня 2013

Понадобился очень срочно видеорегистратор! Уезжал в отпуск заказал попросил очень срочно мне его привести. Доставили через 4 часа после заказа, Gazer работает до сих пор. Плату за срочность не взяли, что стало очень приятным фактором)))