Ge Lo не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Хотів купити: Сверло по бетону 6 x 100 x 160 мм SDS plus 1, BOSCH (2608680263)

Представник магазину «SNABZHENIE.com.ua»
доброго дня. так. вибачте за незручність. відправимо аналоги за свій рахунок.
19 липня 2023 Відповісти
gsv не рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Хотів купити: Набор шарошек 5 шт, хвостовик 6 мм, зерно 60 BOSCH (1609200286)

Замовив 26 квітня. За 24 години ніхто не звязався, коля зателефонував, сказали, що не має у наявності і що відправили смс (смс не було). Товар досі в наявності на сайті і на hotline.ua
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Доброго дня. Так, ви праві. Не змогли виконати ваше замовлення. Смс відправляємо на телефон, вказаний в замовленні. Будемо розбиратись, чому не дійшло.
А наявність з сайту не треба приберати? Можно замовляти?
1 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «SNABZHENIE.com.ua»
Доброго дня. по цій позиції від Бош вивантажуе що товар в наявності. і на сайт в нас воно так само вивантажує. https://prnt.sc/XMlZZXxpDICj але, нажаль по факту товара немає. про цей пересорт вже повідомити представникам компанії Бош Україна.
1 травня 2023 Відповісти
ИВАН3333 не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Купив: Pica-Ink Deep Hole Marker, 150/40 червоний (150/40PICA), Замовлення №40800

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатил заказ, 2 дня неотправляют. Телефоны не доступны. Обратной связи ни какой. Очень плохой сервис. Надеюсь товар отправят когда нибудь.....
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Доброго дня, Іван. Замовлення ви зробили 06/11/2022 (неділя) о 23:07. 07/11/2022 (понеділок) 09:51 вам відправили реквізити. Кошти ви відправили 07/11/2022 о 13:35. За понеділок кошти рознесли та зробили ттнки на товар. Вам номер ттн відправили. Дякую за очікування та розуміння ситуації.
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 жовтня 2022

Хотів купити: Тумба підлогова Qtap Taurus 600х616х437 White/Whitish oak зі стільницею QT2480TNT603WWO

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовив дану тумбу у ванну кімнату, замовлення прийняли без проблем, підтвердили наявність. На наступний день вже телефонують, що немає в наявності, але вже ж оплату провів, тому попросив пошукати аналоги. Після того три дні ніхто так і не зв'язувався, думаю як тепер повернути гроші, отаке оце "снабженіє"...
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Доброго дня! Ваша інформація не відповідає дійсності. В нас ви тубму QT2480TNT603WWO не замовляли. Нам кошти не переводили. Такої тумби ми ще жодного разу не продавали. Якщо в вас є більш коректна та достовірна інформація - прошу зв'язатися з нами по нашим телефонам або дайте ваш, ми вам зателофонуємо.
eurosanya не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Хотів купити: Балон газовий SIGMA Баллон газовый всесезонный 220г (2901851), Замовлення №39076

На следующий день после оформления заказа на сайте пришло смс о том, что товара нет в наличии. Зря потерял время. Магазин не рекомендую
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Доброго дня! На дану позицію Газовий балон за акційною ціною дійсно закінчилася кількість товару. Сьогодні звяжемося з вами, щоб запропонувати аналог, і зробимо знижку. Дякую. Вибачте за незручність.
ukrstelya не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Хотів купити: горелка газовая невыносная, Замовлення №39106

Сподобалося: оформлення замовлення

заказ приняли . через сутки пришло смс товара нет. на сайте в наличии.
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Доброго дня. Зараз йде великий попит на дані товарні позиції. І імпортер не завжди встигає оновлювати інформацію по наявності позицій. Вибачте за незручності.
qqwqqw не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Хотів купити: Сверло по металлу 1,0 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-010), Замовлення №28455

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Если цените свое время - крайне не рекомендую уповать на ответственность этой конторы. Оформил заказ через сайт. Указано время доставки 1-3 дня За 3 дня никто не связался, телефоны или вне зоны, или не отвечают, в скайпе не отвечают, на сайте игнорируют. На 3й день таки смог дозвонится, а там, как ни в чем не бывало: "Еще не все сверла приехали" А когда приедут? : "Через 4-5 дней" А можно было об этом предупредить в первый день? Нет? Ну и на 8й день так никто и не связался.
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Добрый день, Сергей! Вы заказали сверла, которые не все поставщики готовы отгрузить день в день заказа. Ваш минимальный заказ мы подтвердили. Сверло по металлу 0,8 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-008) Код товара:100-008 2 грн. 1 шт Сверло по металлу 1,0 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-010) Код товара:100-010 3 грн. 1 шт Сверло по металлу 1,8 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-018) Код товара:100-018 3 грн. 1шт Сверло по металлу 2,0 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-020) Код товара:100-020 4 грн. 1шт Сверло по металлу 3,5 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-035) Код товара:100-035 5 грн. 1 шт Сверло по металлу 4,1 мм (Р6М5) с цилиндрическим хвостовиком MAXIDRILL (100-041) Код товара:100-041 6 грн. 1 шт Мы потратили время и ресурсы на что бы его собрать. И выполнили обязательства перед вами. Даже после телефонного разговора с вами и решения с вами вопроса - вы не захотели менять отзыв. Вы хотите оставить негативный отзыв и забрать товар прийти. Рады сотрудничать.
Signalist Igor не рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Купив: Полотно пильне Bosch Пильное полотно Bosch S 1155 CHM Endurance for Heavy Metal 225x25x1,25 мм (10 шт), Замовлення №27850

Сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал товар, пришло подтверждение, реквизиты для оплаты. Оплатил. Обещали отправить в этот день. К концу дня отправки не было. На следующий день дозвонился с трудом. Продавец сказал, что что-то не досмотрели и товара нет. Деньги вернули. В результате, запланированная работа сорвана. Не рекомендую данный магазин.
Наталья Собко не рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Хотів купити: Щетка ручная для тонкой очистки 225 х 110 мм; латунная проволока 0,15 мм; 4-рядная LESSMANN (126411C

могут 15 минут держать на лини потом перезвонить и в игровой форме общаться когда просишь номер руководителя говорят он не в украине и нам ни чего не будет.Не рекомендую
Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Добрый день! Наталия, но это же не отвечает действительности. Вы долго ждали на линии, потому что уточняли можно ли получить скидку для торгующей организации на конкретный товар. Оператор и не должна решать этот вопрос. Потом я Вам перезванивал, что бы решить интересующий Вас вопрос. Но мы снова начали обсуждать длительность ожидания Вами ответа на Ваш вопрос, и не нормативную лексику. Мы не решали вопрос, а только называли причины почему не дадим телефон другого человека. "нам ни чего не будет" - таких фраз не было. В итоге мы пришли к тому что вам нужен счет, что мы успешно и сделали. С вашей компанией мы имели опыт работы, с другими менеджерами, и все проходило хорошо. Все равно, спасибо за Ваш отзыв. Надеемся, эмоции уйдут и мы вернемся к сотрудничеству. Хорошего дня.
ron не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 травня 2021

Купив: 10115023014, Замовлення №10115023014

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Відповідь представника «SNABZHENIE.com.ua»
Добрый день! приношу извинения. да, действительно такая ситуация имела место быть. среди нас произошло не понимание о наличии в каком месте диска. и в тот момент на магазине диска не было. он был на складе. в качестве извинений могу предложить скидку на продукцию, если будет необходима продукция этого производителя. Спасибо. С ув. Руслан.
Хороша реакція на критику представника фірми, якому не байдужа репутація. Спробую пізніше зробити інше замовлення.
12 травня 2021 Відповісти