Сергієнко Ірина рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Gelius air airdots GA-tws-001ELT bluetooth, Замовлення №3354

Відповідь представника «Титан»
Дякуємо за Ваш відгук. Користуйтесь із задоволенням.
Oles Pastukh не рекомендує цей магазин
31 серпня 2021

Купив: Gelius GA-TWS-001ELT Bluetooth Matte Black

Відповідь представника «Титан»
День добрий. Дякуємо за Ваш відгук. 1. Будь-ласка вкажіть номер інтернет-замовлення. 2. Повернути - будь ласка при умові що збережено товарний вигляд та є повна комплектація включно з упаковкою. 3. Так, ми тестуємо товар в реальних умовах використання, так як за якістю ми слідкуємо вже понад 15 років і знаємо що синтетичні тести можуть не показати того що є в реальних умовах і навпаки показати те чого в реальних умовах ніколи не буде. І нас вражає коли синтетичний тест вважається за еталон (перепрошуємо який саме і на якій підставі?) 4. Дефекту у Ваших навушниках не виявлено тому про поломку за три тижні говорити немає сенсу. 5. Чому Ви вказали що не сподобалось повернення товару, якщо повернення Ви ще не робили?
Johnny Mnemonic рекомендує цей магазин
31 березня 2021

Купив: Флешка Apacer 16 GB AH336 White (AP16GAH336W-1)

Kosyan рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Купив: MDR-XB510AS

Магазин, СУПЕР! Порадовали прекрасным обслуживанием на момент покупки, а при поломке наушников оперативно помогли решить проблему. Однозначно! Рекомендую!!!
Благодарим за Ваш отзыв.
DmitrySRZ рекомендує цей магазин
16 січня 2021

Купив: Pioneer SE-MJ721-W

Купил в Титане наушники Pioneer SE-MJ721-W по акционной цене из-за неидеальной упаковки. Пришли наушники в идеальном состоянии, просто была потерта коробка, но сами наушники - в отличном состоянии. Взял из-за существенной скидки. Вежливое обслуживание по телефону, спокойно согласились что я могу посмотреть на почте и если не понравится - наушники будут отправлены. По почте прислали детальное фото. Рекомендую.
Спасибо за Ваш отзыв.
Buyer's Note рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Купив: Чоловічий годинник Casio Standard Analogue MTP-1302PD-1A1VEF

Придбали в Титані годинник на подарунок. Оперативне обслуговування. Замовлення та отримання товару пройшло без проблем. Рекомендую.
Дякуємо за Ваш відгук.
dweep2 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 липня 2020

Купив: WiFi роутер Xiaomi Mi Router 3C White

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Купил роутер - прислали товар новой почтой, распаковал - коробка вся на китайском, наверное и меню исключительно на китайском. Включить не смог, так как и вилка китайская, к европейской розетке не подходит. Переходник, конечно, они не прислали вместе с товаром, на их сайте о том что это нестандартный продукт не написано. Магазин не рекомендую, продают не готовый для украинского рынка товар, экономят и создают покупателям проблему.
Відповідь представника «Титан»
День добрый. Переходниками мы комплектуем, если их не было в посылке приносим свои извинения - ошибка склада, вышлем за наш счет. Если подключаете по UTP то прошивка имеет английский язык, но рекомендуем установить программу управления с Вашего смартфона. Скачать ее можно по QR коду, который есть на коробке или во вкладыше внутри коробки. При загрузке программы выбрать версию international, она установится на том языке который использует Ваш смартфон (русский, украинский, английский и т.д.). Приносим свои извинения за неудобства. Так как Вы не указали номер заказа просим связаться с нами.
Romero рекомендує цей магазин
8 липня 2020

Купив: Акумулятор для мобільного телефона CRAFTMANN SAMSUNG SGH-L700 1000mAh (AB463651BE)

Олександр Тараненко рекомендує цей магазин
2 грудня 2019

Купив: Kleynod K348-537, Замовлення №1802

Відповідь представника «Титан»
Дякуємо за Ваш відгук. Нехай годинник працює у Вас довго та надійно.
Dad рекомендує цей магазин
20 вересня 2019

Купив: 1773861-465 XXL Ветровка мужская Spire Heights™ Jacket тёмно-синий, Замовлення №1638

Оперативное квалифицированное обслуживание, товар в наличии, отправка в день заказа, актуальная цена и очень приятные скидки! Однозначно рекомендую магазин.
Спасибо за Ваш отзыв.