Tor Ziko не рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: Xiaomi Mi TV stiker, Замовлення №Nofelet - Замовлення 7448

Зробив замовлення на сайті - жодної відповіді чи товару. На самому сайті половина кнопок та меню не працюють. НЕ ТРАТЬТЕ ЧАС!!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Добрий день. Ви зробили замовлення увечері 24.09 в неробочий час. Підтвердження вашого замовлення було Вам відпавлено у Вайбер 24.09. На протязі 3х днів ми не отримали відповіді у Вайбер і на дзвінки у робочий день. 28.09 замовлення було скасовано.
Tata_0775 рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: PocketBook InkPad3 Pro 740 Metallic Grey, Замовлення №7425

Вибрала магазин серед інших, бо сподобались умови доставки. Зробила замовлення, перерахувала кошти на розрахонковий рахунок і в той же день була відправка. Книга потрібна була на подарунок, наступного дня вже отримала у відділені Нової пошти, ще і приємний бонус безкоштовна доставка. Вже три неділі дитина користується, ніяких нарікань до роботи. Дякую магазину за оперативність! Рекомендую!
Дякуємо за відгук)
Виталий рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: OPPO Reno5 Lite 8/128GB (fantastic purple), Замовлення №6476

Добрий день! Все було вчасно, зручно і професійно! Рекомендую магазин Nofelet.ua !
Melissa Midlfort рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Навушники TWS Redmi AirDots 2 Black (BHR4196CN/TWSEJ061LS), Фітнес-браслет Mi Smart Band 6 Black (BHR4951GL, BHR4955CN), Замовлення №712334

Покупка совершена пол года назад. Оба товара в эксплуатации, никаких нареканий нет. Насколько помню цена была приятная, обслуживание супер быстрое. В обед заказала, после работы забрала на пункте выдачи. Магазином полностью довольна, рекомендую
tina kis рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: OPPO Reno5 Lite 8/128GB Fluid Black (UA-UCRF)

все супер, даже придержали пару дней товар на пункте выдачи без каких-либо претензий
Vlad рекомендує цей магазин
30 вересня 2021

Купив: Смартфон 9 Pro 8/256GB Stellar Black, Замовлення №4798

Купив по хорошій ціні, все супер, жаль китайська вилка для зарядного.
ivannaivanova0001 рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A02 2/32GB Black (SM-A022GZKB), Замовлення №728736

Спасибо! Всем довольна!
Yuriy Kuzmenko рекомендує цей магазин
14 вересня 2021

Купив: Wi-Fi роутер Xiaomi Redmi AX5 AX1800, Замовлення №696084

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Nofelet.ua»
Дякуємо за відгук. На жаль трапляється і заводський брак. Ми не залишаємо наших покупців з проблемними товарами сам на сам, завжди допомагаємо вирішувати гарантійні питання. Це наша робота і обов'язок.
il01 не рекомендує цей магазин
13 вересня 2021

Хотів купити: Xiaomi Redmi 9T 4/128GB

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «Nofelet.ua»
Добрый день. Приносим свои извинения за данную неприятную ситуацию. По техническим причинам товар не был отправлен из регионального склада. Менеджеры колл-центра не были поставленны в известность, что товар не отправлен и поэтому Вам не смогли сообщить о задержке заказа.
И менеджеры небыли поставлены в известность, что на три дня позже, мне товар уже ни к чему... И продолжали звонить, напоминая, что вот теперь можно забрать!... Странно организована работа. Извинения получил только сейчас, и только на этом сайте. Почему-то в слух их озвучить постеснялись) культура видимо
5 жовтня 2021 Відповісти
Светлана Гричаная рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A12 4/64GB Black, Замовлення №732861

Продавець дуже ввiчливий, товар найвищоi якостi, менi все дуже сподобалося. Рекомендую всiм цей магазин.