Andrey Matsepliuk не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Автомобильный усилитель звука четырехканальный 4 Ом 240 Вт 20 Гц - 20 кГц JBL Stage A6004

Зробив замовлення №5086 , на сайті товар в наявності, зачекав день, після чого додзвонився в магазин і мені відповіли шо мають запитати на складі по начвності! передзвонили і сказали що вже нема але буде через місяць та на 3 тис грн дорожче!!! Ні наявність ні ціна не співпадає( Не рекомендую замовляти в цьому магазині!
Денис З. не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: JBL Radial Micro Black

Оформив замовлення №5070. Але зі мною так і не зв'язались. Намагався зв'язатись через чат, вайбер, телеграм - але ніхто не відповідає. На телефони також не вдалося до додзвонитися. Як в них купити - для мене лишилось загадкою.
Ксенія Волобуєва рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Мультимедійний проектор HQ7 (android version), Замовлення №№4820

Любовь Ротарь рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Everycom M8 1080P (basic version), Замовлення №23400

Все супер. Отримала консультацію, згідно моїх потреб підібрали проектор. Забирала в точці видачі. Дуже зручна варіанти оплати. Дякую! Замовлятиму ще!
rapala1972 не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: AudioQuest Splitter Hard Mini 3.5mm 2 Female RCA

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Максим Гончаренко рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Проектор мультимидийный DLP 3840x2160 20000 лм LED Wi-Fi поддержка 3D ChiQ M4000, Замовлення №2868

Залишився задоволений покупкою! Сервіс на високому рівні, консультанти ввічливі і пириємні. Професійна допомога у виборі товару
Daria Tokar не рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Мультимедійний проектор T10 (android version), Замовлення №2403

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «showtime.ua»
Доброго дня! Дуже прикро, що виявився брак товару, таке іноді трапляється. В свою чергу ми були на зв’язку, та відправили данні, щоб ви вислали товар та ми його замінили, що ми і зробили. Безкоштовна доставка в нас іде від суми 9000 грн, це написано на сайті, тому її у Вас немає. Доставку ви сплачували по тарифам нової пошти, ми її не сплачуємо за Вас. Щодо заміни товару, Ви відправили його нам 11.08.22 (четверг) ми його отримали 15.08.22 ( понеділок). Минуло 4 дні, два з яких були вихідні. Якщо Вам потрібно було в один день замінити проектор, це можна зробити в нашій точці видачі у Київі. Товар Вам замінили на новий та робочий, шкода що Ви залишилися незадоволені :(
Зазвичай коли "таке трапляється" магазин бере на себе вартість доставки на повернення товару. Я доплачувала за адресну доставку (точніше, за забір кур'єром проектору з вашого магазину), бо ви не відправили товар з відділення. Ваші співробітники мали перевірити товар на відсутність браку перед відправкою, тим паче що проектор не мав додаткових плівок і захисних пакувань. Посилка була відправлена Вам 10.08 у середу, а не у четвер.
24 березня 2023 Відповісти
Dmytro Kyrpatyi відповів на коментар Daria Tokar
Претензії адекватні. Магазин замість вирішення проблеми намагається звинуватити в чомусь покупця...
2 травня 2023 Відповісти
Артем Скалыга не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 лютого 2023

Купив: Мультимедійний проектор HQ7 (android version), Замовлення №3642

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Orbit Rang не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Soul Byrd

Виставляють найкращу ціну на ринку, щоб люди заходили і робили замовлення, а потім зазначають що вказаного товара вже немає (на сайті досі в наявності). Окрім того, перечитав відгуки завчасно та вибрав спосіб оплати при отриманні, так би кошти було повернути набагато важче.
Сержио Т рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Xiaomi Mijia, Замовлення №3420

Купував з доставкою, одразу перевірили Все працює добре. Картинка суперова, поки роботою задоволений